Salon Dekorasyonu Önerileri

Yazar: sanalzade Tarih: 3 Nisan 2013

Evlerimizde en dikkat çekici alanların başında ise salonlar gelmektedir. Peki, mükemmel bir salon için neler gereklidir? Salon dekorasyonu önerilerine göz atmaya ne dersiniz? Bayanların en hassas oldukları noktalardan biri evlerinin düzenleri ve kullandıkları eşyalar. Seçim yaparken son derece dikkatli davranırlar çünkü onlar için alınan eşya fonksiyonun yanında şık olmak zorundadır.

Salon Dekorasyon Örnekleri

Yenilikleri yakından takip eder ve satın aldıkları eşyaların son model olmasına önem göstererek mevcut eşyaları ile birlikte uyum içersinde görünmelerini arzu ederler. Bu yüzdendir ki kadınların en çok uğraştıkları alanlar olarak gösterilebilir. Çoğu misafirin ağırlandığı, yaşam alanımızın büyük bir kısmını kaplayan solanların şıklığı için alternatiflerimiz aslında göründüğünden de çok.

Salon Dekorasyon Örnekleri

Salon Dekorasyonu

2013 yılı başı itibari ile yeni modellerin görücüye çıkması salonlarımızı şekillendirmemize destek oluyor. İyi değil mükemmeli hayal edenler için pratik ama işinizi kolaylaştıracak ipuçları bulmak mümkün. Kendi alanınızı yaratmanız işin en başında yapılması gereken bir hareket.

2013 Dekorasyon Modası

Örneğin L Koltuk takımları sizin hareket alanınızı genişletecektir. Bu takıma uygun sehpaların kullanımda hoş görünmesini sağlar. Değişikliklere açık olmanız bakış açınızı da değiştireceği için kombine ederken acaba yakışır mı diye düşünmeden örneğin bir abajur ile bir koltuk takımını yan yana koymanız halinde nasıl görüneceğine bir bakın. En sevdiğiniz duvarı seçerek istediğiniz desen ve şekillerde kaplayabilirsiniz. Puf ve minderlerde son yılların en güzel dekoratif materyalleri olarak karşımıza çıkıyor. Hele ki rengârenk seçimlerle uygularsanız evinizin enerjisini herkes hissedecektir.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar