Saç Bandanası – Bandanalı Saç Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 26 Mayıs 2014

Yaz stillerinin vazgeçilmezi saç bandanaları bağlama örnekleriyle birlikte sayfamızda. Saç bandanası nasıl bağlanır? popüler modeller hangileri? kombin önerilerimize göz atın yaz şıklığınızı arttırın.

Saçların zahmetsizce toplanmasını sağlayan ve aynı zamanda havalı bir görünüm kazandıran bandalar havaların ısınmasıyla birlikte yeniden gündemimizde. Hafta sonu gezmelerinde, deniz kenarında, sahilde yada spor yaparken stile muhteşem bir şıklık katan bu popüler saç aksesuarını farklı şekillerde nasıl bağlayabiliriz, sezonun öne çıkan bandanalı saç modeli trendleri neler gelin hep birlikte moda severler den ilham alalım.

Saç Bandanası Nasıl Bağlanır?

Kare şeklinde bir eşarp, fular yada benzeri yumuşak bir kumaşı ortadan iyiye katlayıp üçken şekline getirin ve uzunlamasına katlayın. Hatta artık giymediğiniz eski bir tişört dahi işinizi görecektir. Ensenizden saçınızın tepe noktasına doğru bağlama işlemini gerçekleştirin ve düğüm atın.

Saç bandanasını onlarca farklı şekilde takmak mümkün. Şimdi örnek resimlerden ilham alarak stilimize uygun modeli bulmaya çalışalım.

Sezonun En Trend Bandanalı Saç Modelleri

saç bandanası

Son bir kaç yıldır modada retro rüzgarları esiyor. Yani yani eskiye dönüş, vintage stiller ön planda. Sizde tıpkı 60′larda olduğu gibi alnınıza yada saçınızın tam orta kısmına bandananızı takabilirsiniz. Hatta kumaşınız yeterince uzunsa enseden bağlayıp ya da uçlarını saçlarınızın içine saklayabilirsiniz. Tabi retro akımına ayak uydurmak için makyajıda buna göre tamamlamak şart :)

saç bandanası

Saç bandanası için özel bir model gerekmiyor. Hemen her saç modeline yakışıyor ancak en çok salaş topuzlar ve ortadan ikiye ayrılmış uzun saçlarda şık durduğu aşikar. Zira, zahmetsiz şıklığa kim hayır diyebilir ki. Sabah kalktığınızda hızlıca yapın topunuzu bırakın bandanalar hareketlendirsin.

saç bandanası

saç bandanası

saç bandanası

saç bandanası

saç bandanası

saç bandanası

saç bandanası

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar