Rüyada Gelinlik Görmek

Yazar: sanalzade Tarih: 24 Nisan 2012

Rüyada Gelinlik Giymek Ne Demektir?

Öncelikle Hayırdır İnşallah diyerek rüyada gelinlik görmek, rüyada gelinlik giymek ne anlama gelir buna bir göz atalım..

Rüyada gelinlik giydiğinizi ve gelin olduğunuzu gördüyseniz sizlere rüyada gelinlik giymenin ne anlama geldiğini bu sayfamızda sizlere aktarıyoruz.

Rüyada gelinlik giymek, gelin olmak ve gelinlik görmek

Rüyada gelin yada güveyi olduğunu görmek evlenmeye iyi ve kazancı bol işlere veya dünya işleriyle oldukça meşgul olmaya işarettir.

Evli bir kadının rüyasında kendisini gelin olarak görmesi güzel bir kız çocuğu doğurmaya veya iyi bir işe başlamaya yorulur. Genç ve güzel bir gelin görmek helal mal ve serveti meşru kazancı ifade eder.

Rüyada Gelinlik Görmek Ne demektir?

Rüyada Gelinlik Görmek

Gelinlik giydiğini gören kişi bekar ise hemen evlenir. Gelinlik temiz ise mutlu bir evliliğe kirli ise kötü bir evliliğe yorumlanır. Gelinlik siyah ise evliliğinizde karşınıza çıkacak sorunlara işarettir.

Aşağıdaki kısımdan rüya yorumlarına bakabilirsiniz. Gördüğünüz rüyaları aşağıdaki yorum kutusuna yazabilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

5 Yorum Yapılmış!

mahide talaş

Ağu 30, 2012

rüyamda bekar genç kız olan teyzeme sandıktan çıkardıım beyaz secade (namazlık) ve sırmalı namaz baş örtüsü verdim. O’da beyan namazlığının çok olduğunu söyleyerek başka renkte istedi. Bunun üzerine bu kez krem renkli bir secade verdim. Ne anlama geliyor?

Cevapla

yağmur sıla toprak

Nis 12, 2013

ben evliyim ama rüyamda kaynanam analığım ve ben bir mağazadaydık vede gelinlik bakıyorduk ben eşimle yeniden evleniyordum rüyamda ne anlama geliyor ?

Cevapla

derya mutlu

Nis 30, 2013

ben evli biriyim eşimle tekrar evleniyordum ama gelinlik bembeyaz mezarlığın içinde yemyeşil kırmızı güllerin arasında koşuyorum gitmek istediğim yere bi türlü gidemiyorum ne anlama geliyor acaba

Cevapla

ÖZLEM ATEŞ

Ağu 14, 2013

BEN BEKAR Bİ KIZIM VE RÜYAMDA BEYAZ ÇOK GÜZEL GELİNLİK GİYDİĞİMİ GÖRDÜM ÇOK MUTLUYDUM ACABA NE ANLAMA GELİR

Cevapla

sen bi tanesin

Eki 29, 2013

rüyamda sevgilimle gelinlik bakmaya gidiyoduk ve benim üzerimde gelinlik vardı bi oda da bebek beşiği vardı ve biz sevgilimle o beşiğe bakıyoduk

Cevapla

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar