Rüyada bebek emzirme

Yazar: sanalzade Tarih: 4 Haziran 2012

Rüya da bebek emzirmek

Rüyada bebek emzirmek, rüyada çocuk emzirme anlamı için aşağıdaki yazıları okuyabilirsiniz. Rüyada bebek emzirdiğini görmenin ne anlama geldiğine bakalım.

Rüyanızda bebek emzirdiğinizi gördünüz ve anlamını merak ediyorsunuz? O zaman emzirme tabiri ne anlama geliyormuş buyrun hep birlikte okuyalım…

Rüyada Bebek emzirme

bebek emzirmek

Rüyada bebek emzirmek ne anlama gelir

Rüyada emzik görmek, kendini beğenmiş kişilerin arasına düşerek üzüleceğinizi gösterir. Rüyanızda çocuk emzirdiğinizi görmek, yakında bir çocuğunuz olacağına işarettir.

Rüyada çocuk emzirdiğini gören kişi, ilerliyen vakitlerde hamile kalıp, çocuk sahibi olabilir. Kişinin kendi çocuğunu emzirdiğini görmesi, çocuğunun ilerliyen zamanlarda büyük mertebeye veya makama ulaşacağına işaret eder.

Rüyada çocuk emzirme

Bir kimse rüyada başka bir çocuğu emzirdiğini görürse, o kimseye şiddet ve meşakkat erişebilir. Bir çocuğa süt verdiğini gören erkek zor durumda kalabilir. Rüyasında sütten kesilmiş bir çocuğu emzirdiğini gören kişi ise hasta olabilir veya bir süre iyi haberler alamayabilir.

Rüyada başka bir çocuğu emdiren kadının dünya kapıları üzerine kapatılacak olduğuna delalet edilir. Rüyada kendi çocuğunu emziren kadının çocuğu ileride büyük bir mertebeye ulaşacağı söylenir.

Aşağıdaki yorum alanına “rüyada bebek emzirme” ile alakalı gördüğünüz rüyanızı belirtebilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

2 Yorum Yapılmış!

bebek odası

Haz 07, 2012

Güzel bir tanım olmuş teşekkür ederim.

Cevapla

burcu fırtına

Nis 28, 2013

rüyadaki çocuk benimmiş ama gerçek hayatta çocuğum yok

Cevapla

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar