Rüyada At Görmek

Yazar: sanalzade Tarih: 29 Temmuz 2012

Rüyada at görmek çok güzel bir şeyin habercisidir. Rüyamızda şahlanan bir atı görüyorsak, o zaman artık bütün alıcağımız olan bilgileri sonuna kadar aldığımızın işaretidir. Rüyada koşan bir at görüyorsak, dört nala koşan bir at görüyorsak o zamanda haberlerin bize çok çabuk ulaşacağını, çok tez zamanda haber alacağımızın işaretidir.

Rüyada At Görmek

Rüyada at görmek neye işarettir?
Eğer rüyamızda sadece atın üstüne biniyorsak ve atın üstünde sadece durur vaziyette duruyorsakda bir takım alacağımız haberleri şu anda beklediğinin en güzel işaretidir.

Rüyada görülen atların rengide çok önemlidir. Bazı rüyaları siyah beyaz bazı rüyaları renkli görebiliriz ama, beyaz bir at görmek bekar ise evlenmeye işarettir, veya yeni bir sevgili bulmak yada yeni bir hayat yaşamak manasına gelir.

Rüyada görülen siyah at ise, sizin biraz daha bazı hadiselerde beklemeniz gerektiğinin işaretidir. Geciken olan işaretleridir. Siyah at kötü olarak işaret edilmez.

ruyada at gormek

Rüyada at görmek murattır, at gören kimsenin istekleri gerçekleşebilir, büyük bir mal olarakda yorumlanır. Makam ve rütbe, yolculuk ve düşmana galip gelmeye delalet eder.

Kuyruk kısmı, yelesi ve ayakları kızıl olan at ise dindarlığa yorumlanır.

Bolluğun, bereketin, zenginliğin simgesidir. hayatta çok başarılı olacağınız ve hayatınızın aşkını sonunda bulacağınız anlamına gelir.

Rüyada at görmek bereketin ve bol kısmetin işaretidir. Sağlıklı bir ata bindiğinizi gördüyseniz yaşamda çok başarılı olacağınız ve hayatınızın aşkını bulacağınız anlamındadır.

At görmek her türlü sıkıntının sona ereceğine, güzel günlerin başlayacağına işarettir. Atın öldüğünü görmek ise iş ve evle ilgili sorunlar yaşanacağına işaret eder.

Ata binen kimsenin hanımı hamile ise oğlu olur. Kuyruk tüyü gür olan at evlat ve akraba çokluğuna, Atın bir tarafa doğru sıçraması, binen kimse için bir işe ya da düşünceye meyletmeye, Melez at izzet ve şerefe, yüksek rütbeye yahut asil bir evlada delalet eder. Çift kanatlı ata binen ya dünyalığa ya da saltanata kavuşur. Siyahata binen karsız bir yolculuğa çıkar.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar