Rüyada asma (üzüm ağacı) görmek

Yazar: sanalzade Tarih: 22 Haziran 2012

Merhaba sevgili takipcilerimiz, rüyada asma (üzüm ağacı) görmek konusunda rüyada görülen asma neye yorumlanır rüyada asma ağacı görmek nedir buyrun hep birlikte öğrenelim.

Rüyada asma (üzüm ağacı) görmek

Rüyada üzümlü asma görmek, rüyayı gören kişi için hayatın huzur içinde geçeceğine ve işlerinin yolunda gideceğine işaretle yorumlanır. Rüyada bir asmadan üzüm topladığını görmek, gönlüne göre bir evlilik yapılacağına veya miras yolu ile zenginliğe işaretle yorumlanır.

Asmayı yapraksız görmek, işlerin bozulacağına işaretle yorumlanır. Asma ağacı altında oturduğunu görmek, mutlu­luk içinde ve uzun ömürlü olmaya işaret eder. Büyük asma görmek, zengin kadınla yorumlanır.
Asma çardağı görmek, zengin ve güzel kadınla yorumlanır.

Rüyasında asma diktiğini görmek, şan ve şere­fe, ferah ve zenginliğe ulaşmaya (ermeye) işarettir.Kışın (mevsimsiz) asmada üzüm görmek, bu rü­ya, bir maldan zarar görüleceğine işarettir. Mevsiminde meyveli (üzümlü) asma görmek, mutluluk ve zenginlik ve evlilik işaretidir.

Kışın asmada üzümler olduğunu görmek, zengin bir hanıma işarettir. Bu üzümlerden kopardığını gör­mek, kopardığı üzüm miktarı o hanımın malından faydalanacağına işarettir. Asma ağacını yapraklı bir halde görmek, yüksek mertebeye erişeceğine ve ya­rarlı işlere işarettir. Rüyasında başında asma (üzüm çubuğu) çıkmış olduğunu gören kişinin, başında yara ve çıban gibi şeylerin çıkacağına işarettir şeklinde yorumlanır.

Etiketler
Yorumlar

1 Yorum Yapılmış!

SAADET ASLAN

Şub 17, 2013

vay vay vay ne kadar tatlı bi rüya görmüşüm inş laikiyle çıkar::::))))))))))))))))))))))))))

Cevapla

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar