Rüyada aşı olmak (iğne) görmek

Yazar: sanalzade Tarih: 22 Haziran 2012

Merhaba değerli ziyaretcilerimiz, rüyada aşı olmak, iğne vurulmak nedir, rüyada görülen aşı neye yorumlanır, rüyada iğne yapıldığını görmek ne anlam ifade eder buyrun hep birlikte okuyalım.

Rüyada aşı olmak

Rüyada aşı olduğunu görmek, iyiye yorumlanır ancak rüya sahibinin sağlığına dikkat ederek önem vermesi gerektiği­ne işaret eder. Aşı olmak genellikle bir kısım tehlike­lere önlem anlamı taşıdığı için sağlığına dikkat etmek denilebilir.

Rüyada Aşı olmak (iğne) görmek
Bir çocuğuna yada kendine aşı yapıldığını gören, kendisi yada ailesi için bir yerden yardım görmekle yorumlanabilir. Ağaç aşılamak işleri verimli hale getirmeye, kendisi ve başkaları için hayırlı tedbir almaya.

Rüyada bağ bahçe yada bitki aşılamak

Bir bağ yada bahçe benzeri bir yerde ağaçların ya da diğer bitkilerin aşılandığını görmek, orada ıslahat yaparak insanlara hayırlı hizmet verecek yöneticiye yahut insanları irşat eden bir kimseye delalet eder.

Rüyasında aşı olduğunu gören kimseye beklemediği bir yerden yardım gelir. Başkalarına aşı yaptığını gören kimse de isteyerek, dileyerek bir hayır işler.

Rüyada asi oldugunu gören kimse, genellikle iyi ve müjdeli bir haber alir. Asi bir bakima tehlike habercisidir. Böyle bir rüyayi gören dikkat etmeli ve kendisini sakinmalidir. Kendinizi aşı olurken görmek, sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğine işarettir.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar