Rüyada abide görmek

Yazar: sanalzade Tarih: 17 Haziran 2012

Rüyada abide görmek nedir, rüyada abide görmek ne anlama gelir, rüyada abide görmek neye yorumlanır buyrun hep beraber okuyalım.

Abide kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir.

Rüyada abide görmek, Rüyada bir şehrin meşhur (ünlü) bir âbi­de eserini görmek, Rüya sahibinin uzun bir ömür ya­şayacağına işarettir. Rüyada görülen âbide eser, ta­rihsel bir kalıntı ise, rüyayı gören kimse, ileride ünlü ve adı unutulmayacak bir kişi olarak kalacağı şeklin­de yorumlanır.

Rüyalardaki iyiye yorumlanan sembollerden biridir. Uzun ve onurlu bir hayat süreceğinize işarettir. Rüyada abide görmek şark cihetine sefere işarettir. Rüyada bir sehrin ünlü bir abidesini görmek, uzun bir hayat sürecegine delildir. Abide, tarihi bir kalıntı ise, kendisi ileride adı unutulmayacak bir kişi olarak memleketinde isim yapar. Bir başka rivayete görede: Rüyada bir şehrin ünlü bir abidesini görmek, uzun bir hayat süreceğine delildir.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar