Rüyada Abdest Bozmak

Yazar: sanalzade Tarih: 15 Haziran 2012

Rüyada Abdest Bozmak hakkında

Rüya tabirlerinde; Rüyada abdest bozmak, rüyada abdest bozduğunu görmek, rüyada abdest bozmak neye yorumlanır buyrun hep beraber okuyalım.

Rüyada Abdest bozmak : Küçük abdest bozmak yoksul bir kimse için zenginliğe, esir bir kimse için azad olmaya, yolcu bir kim içinde memleketine dönmeye delalet eder.

Abdesti uygun bir yere yahut tuvalete bozmak sıkıntıdan kurtulmaya yorumlanır. İnsanların görebileceği herhangi bir yerde abdesti bozmak kişiyi sıkıntıya sokacak bir iş şey yapmaya. Sidiğin bir kısmını eşeyip bir kısmını tutmak mevcut sıkıntının gitmesiyle birlikte malının bir kısmını kaybetmek olarak yorumlanır.

Rüyada Abdest bozmak

Bilinmeyen bir yerde küçük abdest bozmak meçhul bir kadın ile evlenmeye, sidiği sıkışıp da su dökecek yer bulamamak bir şeyi gizlemek istediği halde uygun bir yer bulamamak olarak yorumlanır. Bevlini kolaylıkla yaptığını görmek rızkın kolay teminine, zorlanarak işediğini görmek geçim hususunda zorluklarla karşılaşmaya.

Rüyada Abdest Bozduğunu Görmek

Gömleğine bevlettiğini görmek evli için çocuğa, bekar için evlenmeye, Leğen, testi ,şişe ve benzeri kaplar içine yahut bir kuyuya işemek bir kadınla nikahlanmaya, Büyük abdest ihtiyacını gidermek mal ile yorulur.

Tuvalette büyük abdest bozmak malını sarfetmeye, Herhangi bir kap yahut elbise üzerine bunu yapmak kadın yüzünden sıkıntıya düşmeye, Dere kenarı yahut vadide büyük abdest bozmak haksız yere töhmet altında tutulmaya, Biryere necaset yapıp üzerini toprakla örtmek malını defnetmeye, Yatağına büyük abdestini yapmak uzun sürecek bir hastalığa yakalanmaya delalet eder.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar