Rugan Çizme ve Botlar

Yazar: sanalzade Tarih: 31 Ocak 2013

Havalar her geçen gün soğumaya devam ediyor. Kış mevsimine tamamen girdiğimiz şu günlerde kendimize, sağlığımıza ve özellikle dışarıda kalmak zorunda olanlar için ( çalışanlar için ) ayaklarımızı üşütmemeye çok dikkat etmeliyiz.

Rugan Çizme ve Bot Modelleri

Özellikle bayanların vazgeçilmez tutkusu ayakkabılar, kış aylarında yerine bot, çizme ve yağmurluklara bırakıyor. Yılın son trendlerinden olan rugan çizme ve botlar ise bugünkü makalemizin konusu olacak. Ailelerin gelir düzeylerini dikkate alarak söyleyebiliriz ki ülkemizde birçok ailenin, ortalama, özellikle bayanların birden çok çizme ve botu bulunmaktadır.

2013 Rugan Çizme Çeşitleri

2013 Rugan Çizme Çeşitleri

Ayakkabı tutkusu, galiba bayanlarda asla vazgeçilemeyecek bir duygu olarak kalacak. Kıyafete göre seçilen botlar, çizmeler veya yağmurluklar birden çok giyeceğimizin olmasına neden oluyor. İşe giderken tercih edilen ince topuklu veya dolgu topuklu çizmeler, yağmurlu günlerde, adı üstünde, kullandığımız ve bizi sıcacık tutan yağmurluklar gibi birçok çeşidi dolaplarımızda mevcut.

Ayak kısmı rugan, üst kısım süet olan modeller yine fazlasıyla tercih edilen model olmaktadır. Çizmenin burnu ve arka tarafında küçük rugan bölümler olan çizmeler, yolda yürüdüğünüzde insanların dikkatini çekmekte ve beğenilmekte. Aynı zamanda sadece rugandan oluşan botlar, spor kıyafetlerin altına çok yakışmakta. Derinin rövanşta olduğu bu dönemde, rugan çizme ve botlar deriye en yakın kullanılan ürün arasında. Ayrıca rugan ile birlikte süet ve deriyi bir arada barındıran çizmeler kullanmak, kıyafetlerimiz açısından da ekonomiklik sağlamaktadır.

Rugan Bot Çeşitleri

Rugan Bot Çeşitleri

Kıyafetimizde bulunan deri bir detayla da aynı çizmeyi giyebiliriz. Yada kıyafetimizde yer alan kadife detaylarla da rugan çizmemizi çok rahat kullanabiliriz. Ayak tabana rugan üst kısmı farklı bir üründe, sanki iki farklı çizmemiz varmış gibi çeşitlendirmek mümkün. Yenilikleri takip ederek, trendi yakalamak artık çok kolay. Alışverişlerinizde çevrenizde gördükleriniz size yeni fikirler sunsa da internet üzerinden açılan online mağazalarda da seçenekler sınırsızdır. Her bütçeye uygun rugan çizme ve botları bulmak artık daha da kolay. Hem farklı olmanın hemde kışın soğuğunu hissetmemenin keyfini, rugan çizmelerle çıkarın.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar