Romantik Dekorasyon Fikirleri

Yazar: sanalzade Tarih: 16 Temmuz 2013

Gül çiçeği romantizmin ve aşkın en çok bilinen sembollerinden biridir. Sizler de evlerinizde romantik ve sıcak bir hava yaratmak istiyorsanız dekorasyonunuzda gülün verdiği sıcak enerjiyi kullanabilirsiniz.

Romantik Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyonda gül özellikle baskılı kumaşlarda ön plana çıkıyor. Oturma odanızdaki kanepenizde gül baskılı bir döşeme kumaş kullanabilirsiniz. Kanepenizin yanına gül şeklinde aksesuarlar kullanarak ya da gül çiçekleri ile dolu bir vazo kullanarak oturma odanızda sıcak bir bahar ortamı yaratabilirsiniz.

Gül Detaylı Dekorasyon Önerileri

Gül baskılı kumaşları kanepenizde kullanmak istemiyorsanız perdelerinizde, halılarınızda ya da kanepenizin üzerinde duran yastıklarda kullanabilirsiniz. Tek renkli sade bir kanepenin üzerine koyacağınız gül desenli yastıklar hem kanepenizi renklendirecek, hem de değişik bir tarz yaratmış olacaksınız.

Gül Detaylı Dekorasyon Önerileri

Mobilyaların üzerinde ya da duvarlarınızda kendi ellerinizle yapacağınız gül çizimleri evinize ve odalarınıza romantik bir hava katacaktır. Dekorasyonda gül trendini odalarınızın duvarına asacağınız tablolarınız ile ya da duvarlarınızda kullanacağınız gül desenli duvar kağıtları ile de evinizde rahatlıkla kullanarak sıcak ve romantik bir hava yaratabilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar