Retro Tarzı Mutfak Dekorasyonu 2014

Yazar: sanalzade Tarih: 4 Ağustos 2014

Retro tarzını mutfağınıza yansıtmaya ne dersiniz? Nostalji dolu tasarımların yer aldığı 14 farklı retro tarzı mutfak dekorasyonu örneği foto galerimizde sizlerle.

Geçmişin modasını günümüze yansıtan bir tarz olan retro, modanın her alanında olduğu gibi dekorasyonda da etkisini sürdürmeye devam ediyor. Şimdilerde mutfaklarda karşımıza çıkan bu akıma nasıl ayak uydurabiliriz, hangi parçalar mutfağa retro dokunuşlar katar gelin hep birlikte inceleyelim.

Retro mutfak dekorasyonu için işe ilk önce klasik mutfak eşyalarından başlamak gerekiyor. En az 15 20 yıl öncesini anımsatan pastel renkli dekoratif mutfak aksesuarları, eski tip sandalyeler, ahşap yada eskitme tarzı mobilyalar işin en önemli püf noktalarından. Mümkünse bardak çanak, kap ve kaşıkların da aynı şekilde eski moda olması gerekiyor. Aydınlatmada da aynı şekilde eski tip lambalar kullanmak gerekiyor.

Yanı sıra mutfakta kullanılan tekstil ürünleri örneğin masa örtüsü yahut perdeleri de hesaba katmak gerekiyor. Şimdi gelin hep birlikte retro mutfak detaylarını yakından inceleyelim.

Retro Tarzı Mutfak Dekorasyonu

retro tarzı mutfak dekorasyonları

retro tarzı mutfaklar

retro stili mutfak tasarımları

retro mutfaklar

retro mutfak aletleri

retro mutfak dekorları

retro mutfak modelleri

retro mutfak

modern retro mutfaklar

retro stili mutfak tasarımları

retro tarzı yemek masası

retro tarzı mutfak tasarımları

retro tarzı amerikan mutfaklar

retro tarzı mutfak dekorasyon örnekleri

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar