Baharın tazeliği ve coşkusunu stilinize katmaya ne dersiniz? İç açıcı renkleri, desen ve baskılarıyla retro elbiseleri bu bahar ilham kaynağınız olsun.

Günümüz modasında adını sıkça duyduğumuz retro, terim anlamıyla geçmiş dönemlere ait moda çizgileri ve akımlarının yeniden karşımıza çıkması anlamına geliyor. 2014 yılı ağırlıklı olmak üzere son bir kaç yıldır tasarımcılar koleksiyonlarında 60′lı yılların esintileriyle dolu parçalara yer verdiler.

Son düzenlenen moda haftaları ve sokak stillerinde de retro kıyafetleri tercih eden hanımların sayısı bir hayli yüksek oldu. Hazır baharda gelmişken sizde retro stilini yansıtan desenli, baskılı, dantelli, işlemeli, fırfırlı ve güpürlü kıyafetleri tercih ederek bahar şıklığınızı arttırabilirsiniz.

retro kıyafetler

Hemen her mağazada kolaylıkla bulabileceğiniz puantiyeli bebe yaka elbise retro modasına ayak uydurmak için çok iyi bir başlangıç olacaktır. Tabi bu arada saçlarınızı aynı şekilde retro stiline uygun hale getirmeniz gerekiyor. Bu konuda daha önce yayınladığımız retro saç konusuna göz atabilirsiniz.

RETRO SAÇ MODELLERİ İÇİN TIKLAYIN.

retro kıyafetler

Amerikalı şarkıcı-söz yazarı ve aktris Taylor Swift kombinasyonlarında retro parçalara bolca yer veren isimlerden. Onun giydiği gibi sizde çicek desenli karpuz kol elbiseler, uçuşan etekli ve dantel detayları parçaları kombinasyonlarınıza dahil edebilirsiniz.

retro kıyafetler

Retro kıyafetlerden midi etekler bu sene çok moda oldu. Özellikle siyah renkte ve üzerine desenleri olan modeller revaçta. Etek giymeyi seviyorsanız eğer bu tarz modeller üzerine ağırlık verip iri formlarda güneş gözlükleri ve babetlerle retro stilinizi tamamlayabilirsiniz. Bu arada eklemeyi unutmayalım. Retro stilinde abartı olmazsa olmazlardandır. Kıp kırmızı rujlar sürebilirsiniz.

retro kıyafetler

Dantelli ve güpürlü elbiseler ve daha nicesi…

İşte hanım hanımcık, cıvıl cıvıl renkleriyle retro kıyafetler ve kombinleri arasından sizler için seçtiklerimiz.

retro kıyafetler

retro kıyafetler

retro kıyafetler

retro kıyafetler

retro kıyafetler

retro kıyafetler

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar