REEBOK Tara Stiles İlkbahar/Yaz 2013 Yoga Koleksiyonu

Yazar: sanalzade Tarih: 13 Haziran 2013

Reebok & Tara Stiles İşbirliği ile Reebok Yoga Koleksiyonu.

Reebok, 2013 İlkbahar/Yaz Yoga Koleksiyonu için, uluslararası çok satanlar listesinde yer alan “Slim Calm Sexy Yoga” kitabının yazarı ve “Yoga For All” felsefesiyle ünlenen “Strala Yoga Studio”nun kurucusu ve sahibi Tara Stiles ile işbirliğine imza attı.

Bilindik Yogaya “isyankar” yaklaşımıyla karşı gelerek dünya çapında ünlenen yoga uzmanı Tara Stiles, Reebok Yoga koleksiyonun yeni yüzü oldu ve aynı zamanda yoga koleksiyonunun tasarım ve sunum aşamasında Reebok ile birlikte çalıştı.

Reebok & Tara Stiles işbirliğiyle oluşturulan Reebok Yoga koleksiyonu, PlayDry teknolojisiyle yoga egzersizlerinizde sizi serin ve rahat tutarak, esnek kumaşı ile vücudunuzla tam uyum sağlıyor ve egzersizlerden mükemmel verim almanızı sağlıyor.

Tara Stiles yoga hakkında soruları cevaplıyor röportajı görüntülemek için tıklayın.

REEBOK Tara Stiles İlkbahar/Yaz 2013 Yoga Koleksiyonu

Reebok Yoga koleksiyonundaki kıyafetler, eğlenceli ve şık olmalarının yanında ultra yumuşak, rahat ve pratikler. Reebok Yoga koleksiyonundaki kıyafetleri ister günlük ister spor giyiminizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz!

REEBOK Tara Stiles İlkbahar/Yaz 2013 Yoga Koleksiyonu

Çarpıcı grafikler ve modern tasarımlar kullanılarak tasarlanan Yoga koleksiyonunu tüm Reebok satış noktalarında bulabilirsiniz.

Reebok’ın kampanya, indirim ve yeni koleksiyon haberlerine http://www.reebok.com/TR/   http://www.facebook.com/reebokwomen http://twitter.com/reeboktr adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

1 Yorum Yapılmış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar