Reebok Red Bull X-Alps’le Biraraya Geliyor!

Yazar: sanalzade Tarih: 1 Kasım 2012

Reebok, Yürüyüşü Yeniden Tanımlamak İçin Dünyanın En Zorlu Yarışıyla Gücünü Birleştiriyor. Reebok, Red Bull X-Alps yarışı ile ortaklığını duyurdu.

Bu iki güçlü markanın iş birliği, yürüyüşün fitness dünyasındaki etkisini arttırmanın yanı sıra, insanların yürüyüşü nasıl algıladığı, tanımladığı ve deneyimlediğine dair de yeni bir bakış açısı getiriyor. Bu inanılmaz iş birliği ile Reebok ve Red Bull yürüyüşü yeni boyutlara taşıyacak.

Reebok, Red Bull X-Alps Yarışı ile Ortaklığı

Reebok, Red Bull X-Alps 2013’ün hem aktivite partneri, hem de tekstil ve ayakkabı resmi sponsoru olacağını açıkladı. Bu sayede Reebok, dünyanın önde gelen sporcularıyla çalışacak ve sporcuların yürüyüş performanslarını arttırmalarına destek verecek.

Dünyada pek çok insan yürüyüşü sıkıcı bir egzersiz olarak görüyor, hatta çoğu kişi egzersiz olarak bile algılamıyor. Reebok bu imajı değiştirmek ve yürüyüşün nasıl hayat boyu fit kalmayı sağlayacağını göstermek üzere harekete geçti. Yürüyüş sizi psikolojik olarak rahatlatırken, arkadaşlarınızla vakit geçirmeniz ve kendinizle yarışmanız için de imkân sağlıyor.

Red Bull X-Alps 2013, Salzburg’dan Monako’ya Alpler boyunca 900 km’lik bir güzergâhı kapsamakta. Yarışmacılar, rota boyunca yamaç paraşütü yaparak veya yürüyerek yarışabilecek. Red Bull X-Alps, dünyanın en zorlu macera yarışlarından biri olarak görülüyor.

Red Bull X Alps

Red Bull X-Alps 2013, sporcuların en hızlı olabilmek için Salzburg’dan Monako’ya 900 km boyunca yürüyüş ya da yamaç paraşütü yaparak yarıştığı maceranın altıncı edisyonu olacak. Her bir kilometre ya yürüyerek ya da yamaç paraşütüyle geçilmek zorunda.

Bu zorlu etkinlik, inanılmaz güzellikte ama bir o kadar da acımasız doğal ortamlarda gerçekleşiyor. Etkinlik hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

www.redbullxalps.com

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar