Reebok Kids Ayakkabı Koleksiyonu

Yazar: sanalzade Tarih: 26 Ağustos 2013

Okul Alışverişini Reebok-Kids Koleksiyonunu Görmeden Tamamlamayın!

Birbirinden farklı renk ve model seçeneklerine sahip ürünleriyle öne çıkan Reebok, okula dönüş döneminde de çocukları ve aileleri yalnız bırakmıyor…

Çocukların eğlenmek ve öğrenmek için aktif olmaları gerektiğinin bilinciyle tasarlanan teknolojik, rahat ve rengârenk ürünler, her yerde ve her koşulda eğlenerek keşfetmenin yollarını açıyor.

Öne çıkan modeller arasında yer alan RealFlex serisi koşu ayakkabıları ayağın doğal hareketiyle eşsiz bir uyuma imza atıyor. Tabanında yer alan birbirinden bağımsız esnek sensörleri ile koşarken, zıplarken veya oyun oynarken çocukların ayaklarının doğal şekilde hareket etmesine olanak veriyor.

Reebok Kids Koleksiyonu

Hafif ve nefes alan üst yapı ise ekstra rahatlık sağlarken, dış faktörlerden koruma ve yalınayak koşma hissini de bir arada sunuyor. Birçok ürün çeşidi ve geniş renk skalasıyla Reebok Kids ürünleri, rahatça hareket etmek isterken bir yandan da trendy bir görünüme sahip olmak isteyen çocuklara, tam da bu ihtiyaçlarına uygun alternatifler sunuyor.

Reebok Kids Ayakkabı Koleksiyonu

Bu sene okul alışverişleri, Reebok’la çok daha renkli geçecek gibi görünüyor!

Üstelik 30 Ağustos – 16 Eylül tarihleri arasında, 150 TL ve üzeri okul alışverişlerine bir defter, bir ders programı, iki kalem ve iki silgiden oluşan kırtasiye seti Reebok’tan tüm çocuklara hediye!

Reebok Kids Çanta Modeli

Reebok, Okul alışverişinin başladığı bugünlerde tüm çocukları Reebok – Kids ayakkabı koleksiyonunu görmek üzere Reebok satış noktalarına bekliyor…

GET THE NET 98,50TL
REALFLEX RUN 123TL
REEBOK ROYAL CL RAYEN 139,50TL
REEBOK ROYAL COURT LOW 132TL
Reebok_Backpack_53TL
REEBOK_ROYAL CL RAYEN 139,50TL
ROYAL CL JOGGER 89TL

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar