Reebok ile Yazın da Spora Devam!

Yazar: sanalzade Tarih: 18 Temmuz 2013

Yaz Sıcaklarında Spor Yapmak Reebok’la Çok Daha Kolay!

Reebok, geliştirdiği farklı teknolojileri sayesinde fit bir vücuda kavuşmayı hem çok daha kolay, hem de çok daha şık bir hale getiriyor. Yaz başlamadan hayal edilip yoğun çalışma tempolarıyla kavuşulan ideal vücut görünümlerinin tüm yıl korunabilmesi için, Reebok’la yazın da harekete devam!

Hayata aktif katılımın vazgeçilmez bir yolu olan spor, sıcak yaz aylarında da, “fit olmak” için yapılması gerekenler listesinde başı çekmeye devam ediyor. Özellikle açık hava sporlarının tercih edildiği bu aylarda, Reebok her seçeneğe uygun teknolojileriyle daha fazla performans ve rahatlığı bir arada sunuyor. Aynı zamanda şık ve renkli tasarımlarıyla da, spor yaparken dahi stilinizle fark yaratmanızı sağlıyor.

Reebok EasyTone

Sabah veya akşam serinliğini fırsat bilen yürüyüş tutkunları için, her adımda mikro dengesizlik yaratan hava kesecikleri sayesinde vücut yağlarını ortalama yüzde 2,5* oranında azaltmaya yardımcı olan EasyTone teknolojisine sahip modeller oldukça idealken, yürüyüş temposunu hafif bulan koşucular içinse RealFlex koşu koleksiyonu tasarlanmış durumda.

Reebok RealFlex

Doğallık ve koruma özelliklerinin birleştiği RealFlex koşu ayakkabıları sayesinde, yalınayak koşmanın verdiği rahatlık hissi ve tabandaki mükemmel destek koruması, koşu deneyimlerini daha yüksek performanslı ve keyifli bir hale getiriyor. Tüm bunlara bir de geniş renk ve model yelpazesi eklenince, “yaz sıcaklarında spor yapılmaz” tabusunu yıkmak için nedenlerimiz artmış oluyor.

Reebok’ın kampanya, indirim ve yeni koleksiyon haberlerine www.reebok.com/TR/ & facebook.com/reebokwomen & twitter.com/reeboktr adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar