Pratik Yöntemlerle Evde Kilo Vermenin Yolları

Yazar: sanalzade Tarih: 28 Haziran 2014

Evde kilo nasıl verilir? Pratik yöntemlerle evde kilo vermenin yolları sayfamızda sizlerle.

Sıkı ve fit bir vücuda kavuşmak için mutlaka spor salonlarına gitmek gerekiyor. Düzenli şekilde evde yapacağınız hareketlerle pek tabi kilo verebilir, belinizi inceltip, göbek ve bel çevrenizde toplanan yağlardan kurtulabilirsiniz.

Aklınıza öyle ev tipi üretilen spor aletlerine ve plates toplarıda gelmesin. İhtiyacınız olan sadece basit bir oklava, yastık ve benzeri her evde bulunan genel eşyalar.

1) Oklavanın iki ucundan tutun, yatay şekilde ensenize yerleştirin ve sağa ve sola doğru yorulana kadar dönüş hareketleri yapın. Bu yöntem hem de kol kaslarının çalışmasına yardımcı olacak hemde belinizin incelmesini sağlayacak.

Evde Kilo Vermenin Yolları

2) Yumuşak bir yastık belinizin altında olacak şekilde halıya sırt üstü uzanın. (yastığın bel boşluğunuzu dolduğundan emin olun) Önce sağ, ardından sol bacağınızı karnınıza doğru 15 dakika boyunca çekip bırakın. Yapacağınız bu küçük hareket basenleriniz için faydalı olacak aynı zamanda bacaklarınız sıkılaşacak.

3) Sert bir yastık, hafif yüksek bir sehpa ya da ters çevrilmiş bir kovayla 15 dakika kadar step yapın. Step için apartmandaki merdivenleri de kullanabilirsiniz. Eğer bahçeniz varsa mutlaka çıkıp bahçe içinde hafif gezintiler yapın. Bu sayede tüm vücut kaslarınız çalışmış olur.

4) Yapacağınız bu üç basit ezgersizle birlikte yemek porsiyonlarınızı azaltın. Kalori düşük yiyecekler tüketin. Ve kesinlikle günde 8 bardak su için.

İşte hepsi bu kadar. Düzenli bir şekilde yaparsanız 1 ay içinde farkı görmeye başlarsınız.
Kolay gelsin.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar