Popüler Bir Online Oyun: Wolfteam

Yazar: sanalzade Tarih: 23 Mayıs 2012

Uzun yıllardır oynanan oyunlar içerisinde internet üzerinden online olarak oynanan oyunlar büyük ilgi görmektedirler. Günümüze kadar bir çok popüler online oyun çıkmıştır. Şuanda da bu popüler oyunlardan biri olan Wolfteam hakkında bilgi vereceğiz.

Oyun İndir

Öncelikle Wolfteam oyunu Aeria Games firması tarafından üretilmiştir. Bu oyunun Türkiye’deki dağıtımı ya da daha doğrusu yayılmasını üstlenen firma ise JoyGame’dir. Oyunun konusu insanlar ve kurt adamlar arasındaki savaştır. Oyuncunun gözünden gördüğü yani FSP türündeki oyunu indirerek size bu maceraya katılabilir ve elinizdeki silahlar ile kurt adamları avlaya bilirsiniz. Oyunun içerisinde bunan kurt adamlar ise insanların yaptığı bazı deneler sonucu meydana gelmiş yaratıklardır.

Bunlar daha sonra insanlara savaş açarlar, böylelikle oyun başlar. Sizde bu oyunu indirerek savaşa katılıp heyecanı yaşabilirsiniz. Wolfteam indirmek ise oldukça kolaydır. Çünkü oyun ücretsiz bir FPS türü olduğundan indirme işlemi için saatlerce wolfteam indir linki ve serial aramanıza gerek kalmadan tek tık ile oyun indirmeniz mümkün olmaktadır.

Oyunun indirme işlemi tamamlandıktan sonra üye olup kurulumu yaparak heyecana hemen başlaya bilirsiniz. Oyun hakkında bilgiler almak ve diğer oyuncularla görüşmek isterseniz de oyunun forumlarından bunları gerçekleştire bilirsiniz. Böylece bilgi almanız ve yeni kişiler ile tanışmanızda oldukça kolay bir hal alacaktır. Siz de böylelikle çok daha zevkli bir şekilde oyunu oynaya bileceksiniz.

Ayrıca unutmadan belirtelim ki wolfteam indirmek kadar kurulumu da oldukça kolaydır. Ancak maceralar oldukça zorludur. Bu nedenle de büyük bir heyecan verip eğlendirmektedir. Hadi siz de oyun indirme işlemine başlayıp hemen maceraya katılın.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar