Pike Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 30 Aralık 2012

Merhaba hanımlar, Pike modellerine göz atmaya ne dersiniz? Farklı tasarımları ile göz dolduran Dantel pike modelleri ve mefruşat pike modellerini sizler için derledik. Hemen aşağıdan özel olarak seçtiğimiz dantel pike modelleri ve takımlarına göz atabilirsiniz.

Pike Modelleri

Pike modelleri, eskiye nazaran pek az kullanılsa da, yine de yatak odalarını, genç kızların çeyizlerini süslemeye devam ediyor. Özellikle dantel işlemeli pikeler en çok talep görenler arasında. El işi ve örgü konularına merakı olan ev hanımları el emeği ve göz nuru ile işledikleri pike modellerini kullanmaya devam ediyor. Ağırlıklı olarak çift renklerde, bordo, kırmızı, beyaz ve tonları yoğun olarak kullanılıyor. Çiçek desenleri ve farklı motifler ile zenginleştirilen pike modelleri ise en beğenilenlerinden.

Sizlere bu konuda ilham verebilecek zarif detayların yer aldığı Pike Modellerinden bir kaçına resim galerisinden göz atabilirsiniz.

Pike modellerinin büyük bir kısmı yatak örtüsü olarak da kullanılabiliyor. Fiyatları biraz pahalı ancak, dantelli pike modelleri yatak odalarına farklı bir hava ve ağırlık katıyor. Özellikle klasik tarzlardan hoşlanan hanımların vazgeçemediği bir konu bu. Modern olarak isimlendirilen pike modellerine kıyasla dantelli pikeler yatak odalarında daha bir şık duruyor. Dantel obje ve motifler pikenin baş uçlarında kullanılır. Ev hanımlarının büyük bir çoğunluğu yastıklarının kenarların dada dantel detaylarına sürekli yer verirler.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar