Penti Çorap Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 11 Ocak 2013

Penti’den Yılın Çorap Modası

Ünlü moda markası Penti, birçok çorap modeli ile bu yıl da bayanların ilgi odağı olacağa benziyor. Ünlü marka, yaz ve kış tasarımları ile hem mevsimlere uygun bir yapı hem de gözlere hitap eden bir kullanım sunuyor.

Penti Çorap Modelleri

Penti, bu yıl danteller, kış fileleri kalın ve desenli trikoların yanı sıra opak çoraplarla geniş bir kullanım yelpazesi sunuyor. Penti’nin bu şekilde geniş model yelpazesinden yararlanarak hem gece hem de gündüz kullanımına uygun kombinler yapabilirsiniz. Gündüz kullanımları için, özellikle triko çoraplar kalın fakat oldukça şık bir kullanım sunmaktadır.

Penti Çorap

Penti Çorap Modelleri, Çeşitleri

Kış mevsimi için son derece uygun triko çorapların sade modellilerini gündüz kullanırken kendinden delikli, kış fileli modellerini ise gece kıyafetleri ile kullanabilirsiniz. Bu noktada yine ünlü markanın gece kullanımları için inanılmaz bir görüntü sunan Always Black serisi ile siyahın ve şık desenlerin eşliğinde nefis bir fotoğraf verebilirsiniz.

Penti, bayanlara fiziksel olarak rahat bir kullanım sunmanın yanında çoraplarında kullandığı bazı ayrıntılar ile toparlayıcı, basenleri ince gösteren, karın bölgesini muhafaza eden ve kalçaları daha dik gösteren tasarımlara imza atmıştır. Pentimizer serisi sıralanan özellikleri bayanlara sunarak fit bir görüntü ortaya çıkarmaktadır.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar