Parti Saçı Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 17 Nisan 2013

Yaklaşan bir parti, balo yada benzeri bir etkinlik var ama hala saç modelinizi belirleyemediniz mi? Asla dert etmeyin! Hareketli özel davetlere uygun şık ve havalı parti saç modelleri hemen aşağıda sizleri bekliyor. Kuaförünüze gitmeden önerilerimize mutlaka göz atın.

Balo ve Parti için Saç Modelleri

Parti havasında günlerin kurtarıcısı genelde topuzlardır ama en rahat ettiren saç modeli kesinlikle at kuyruklarıdır. Saçlarınız uzunsa eğer parti günlerinde tepeden hafif kabarık gösterişli bir at kuyruğu hiçte fena olmaz. Yada bombeli tarzda yaptıracağınız saç modeli partide size hareketli bir görünüm kazandıracaktır. Aynı şekilde hafif yana doğru önlerden kahküller bırakıp uzun saçlarınızla sade ama etkili bir görünüm oluşturabilirsiniz. Uzun saçlılar şanslı çünkü, parti için pek çok alternatif var. Dalgalar, bukleler hemen hepsi uygulanabilecek modellerden.

Kısa saçları olanlar ise retro tarzı saç modellerine yönelebilirler. Örneğin orta uzunlukta saçınızı üç noktadan ayırıp uç kısımlarına havalı kıvrımlar yaptırailirsiniz. Bu sizi çok dinamik bir hava katacaktır. Önü kısa arkası uzun stillerde partilere uygun saç modelleri arasındadır. Şimdi isterseniz hep birlikte derlediğimiz parti ve balo gibi davetlere uygun saç modellerine şöyle bir göz atalım.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar