Pareo Modelleri 2014 – Pareo Bağlama Stilleri

Yazar: sanalzade Tarih: 15 Ağustos 2014

Pareo modelleri farklı bağlama stilleriyle birlikte sayfamızda. Pareo nasıl giyilir? önerilerimize göz atın plaj şıklığınızı arttırın.

Yaz aylarında sahillerde giyilen pareo yani bikini üzerinden göğsün üstünde doğru yada bel çevresine düğümlenerek sarılan tül benzeri plaj giysisi bu yıl hiç olmadığı kadar gözler önünde. Ünlülerden moda severlere kadar hemen herkesin giydiği, adeta plaj şıklığının vazgeçilmezi haline gelen bu parçayı kaç farklı stilde bağlayabiliriz, en çok tercih edilen pareo modelleri hangileri? şıklığınızı arttıracak kombinasyonları sizler için derledik.

Aynı zamanda fazlalıkları gizlemede süper bir kamuflaj görevi gören ( özellikle selilüt gibi durumlarda :) ) pareolar da pastel renkli düz modellerin yanı sıra etnik desenli modeller ön plana çıkıyor.

pareo modelleri ve kombinleri

Hemen her giysi satışı yapan mağazalarda bulabileceğiniz pareolarınızı klasik, çapraz, straplez, omuzdan bağlama, belden yan bağlama ya da mini etek gibi 6 farklı stilde bağlayabilirsiniz. Şimdi gelin örneklere hep birlikte göz gezdirelim.

pareo bağlama örnekleri

elbise şeklinde pareo bağlama

boyundan askılı pareo

pareo modası

pareo plaj giysisi

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar