Oyun Oynamayı Sevenler İçin

Yazar: sanalzade Tarih: 19 Temmuz 2012

Oyun oynamayı seviyorsanız ve sık sık güncellenen bir oyun sitesi arıyorsanız oyna.com adresini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Oyna.com da araba oyunları, boyama oyunları ve 2 kişilik oyunlar gibi bir çok oyun türünü bir arada bulmak mümkün.

Ayrıca kategorileri arasında mario oyunları gibi nostaljik oyunlarıda barındırır. Bu kategoride eski oyunları bulabileceğiniz gibi bunların günümüze geliştirilerek uyarlanan versiyonlarınıda bulabilirsiniz.

Yani mario oyununun daha yeni türlerinide görmeniz mümkün. Ayrıca site her cinsiyete ve yaşa uygun içeriği ilede herkese hitap ediyor. Böylece bir ailenin tüm bireyleri tek bir web sitesi ile eğlenceyi yaşabilir.

oynacom

Çocuklarınız kendi yaşlarına uygun onların gelişimine yardımcı olan eğlenceli oyunları oynarken sizde kendi türünüze göre daha yetişkinlere hitap eden oyunlar bulabilirsiniz. Ayrıca çift kişilik oyunlarıda barındıran site size her arkadaşlarınız ile rekabet ederek eğlenme imkanıda vermekte.

Çevrenizden duyduğunuz popüler oyunlarıda başka bir web sitesi aramadan kolayca bulabilirsiniz. Kısacası flash oyun ihtiyacınızın tamamını karşılayan bir adres. Bu özelliğinden dolayı eminizki sık kullanılanlar listenize girecektir. Özellikle şu yaz tatili döneminde çocuklarınızın sıklıkla ziyaret edebileceği bir adres olacaktır.

Çocuklarınız sitede ki oyunlar sayesinde hem eğlenceli bir yaz tatili geçirecek hem de becerilerini geliştirecektir. Gelişen beceriler ve pratik düşünme sayesinde derslerini daha iyi kavrayarak çok daha iyi notlar alacak. Üstüne bir de eğlenceli bir yaz tatili sayesinde motivasyonuna sahip olacak çocuğunuz çok daha hırslı bir şekilde okula gidecektir.

Ancak yaz tatili bitse bile oyun oynamasını engellemeniz tüm bu avantajlı durumları olumsuzlaştırabilir. Onun yerine çocuğunuzun belli zamanlarda oyun oynamasına izin vermelisiniz. Böylece yazın kazandığı motivasyon tüm bir öğretim hatayı boyunca devam eder. Böylelikle okula gitmek istemeyen çocuğunuz çok daha istekli bir hale gelecektir.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar