Örgü Modası Hiç Geçmiyor

Yazar: sanalzade Tarih: 18 Temmuz 2013

Nesillerdir kadınlar arasında popülaritesini hiç kaybetmeyen, yazlık veya kışlık kıyafetlerde rahatlıkla kullanılabilen örgü, bu yaz sezonunda da kadınların gözdesi olmaya devam ediyor.

Her yaşa uygun tasarımların bulunduğu bir tarz olan örgü modası hiç ama hiç geçmiyor.

2013 Örgü Modası

Sıcak yaz mevsiminde genellikle bayanlar tarafından tığ örgü modeller daha çok tercih ediliyor. Özellikle genç yaşta ve cesur bayanlar için tamamen tığdan oluşan elbise, bluz ve şort tasarımları yapılıyor. Bu elbise ve bluzları bir astar ile birlikte ya da tunik olarak kullanarak, yazın da hiç geçmeyen örgü modası şıklığına sahip olabilirsiniz.

Örgü Modası ve Trendler

Kış mevsiminde ise yün örgülerle atkı, şal, kazak, hırka, bolero, bere gibi sizi hem şık gösterecek hem de yün sayesinde sıcacık tutacak modeller bulunuyor. Eğer örgü örmekten zevk alıyorsanız kendi tasarımlarınızı kendiniz yapabilir, kendi kıyafetlerinizi örebilirsiniz.

Tamamen tığ örgüsü kıyafetler ile birlikte tığ süslemeler ile zenginleştirilen yazlık kıyafetlerde bulunuyor. Eğer tarz olarak fazla cesur değilseniz ve sade bir şıklık arıyorsanız bu tür tığ örgülerle süslenmiş kıyafetleri tercih edebilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar