Örgü Bebek Süveter Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 5 Ocak 2013

Farklı renk ve işlemeleri ile en güzel, en şirin görünümlü yeni örgü bebek süveter çeşitlerini sizler için bir araya getirdik. Yeni doğan bebeklerin olmazsa olmazı süveter modellerinden ilham alınabilecek örneklere galerimizden ulaşabilirsiniz. El işi ve örgülere merakı olan hanımlara, anannelere, babannelere duyurulur.

Örgü Bebek Süveter Modelleri

Bebekler için yüzlerce çeşit süveter modeline rastlamak mümkün, bu konuda alternatifler bol. İster hazır olarak satın alın, ister el emeği göz nurunuzu katın kendiniz örün. Tabi işin içine kendi el emeğiniz girince anlamı daha bir başka olur. Genelde bu işleri babanneler, ananneler üstlenir hemen örüverirler torunlarına bir tane en güzel güzelinden süveter. Hatta daha doğmadan hepsi hazırlanmış olur. Bu rol hep onlarındır. Dualarını katarak o hafif titreyen ellerden en harika süveter modelleri çıkıverir.

Bir çok ev hanımı da örgü işleri ile ev bütçesine yardımcı olur. İşte bu konuda sizlere fikir verebilecek örgü bebek süveter modellerinden en güzellerini seçtik. Hemen aşağıdan süveter resimlerine göz atarak modeller konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar