Aşık Olduğunu Nasıl Anlarsın?

Yazar: sanalzade Tarih: 11 Şubat 2014

Sevgilinin sana gerçekten aşık olup olmadığı konusunda şüphelerin mi var? aşık olduğunu nasıl anlarım mı diyorsun? gelin hep birlikte aşık olduğunu nasıl anlarız ipuçlarına göz atalım.

Bir erkeğin yada kadının aşık olup olmadığını anlamak aslında çok basittir. Yapılması gereken sadece onu sıkıca gözlemlemektir. Bir takım belirtiler vardır zira, aşık değilse eğer kişi hemen kendisini ele verir. Sevgiliniz, birazdan aşağıda sıralayacaklarımızdan hiç birini yapmıyorsa emin olun o size aşık maşık değil! şimdi detaylara girelim…

Aşık Olduğunu Nasıl Anlarsın?

Özel günler kadınların en hassas noktalarıdır zira tüm erkekler bunu bilir. Eğer partneriniz bu özel günleri kaale almıyorsa sıkıntı var demektir. Asgaride olsa takip ediyor küçükde olsa size hediyeler sunuyorsa onun için siz değerlisiniz demektir. Sanırım bu klasik ama aşkın olmazsa olmazında hem fikiriz?

Aşık Olduğunu Nasıl Anlarsın?

Kaçamak cevaplar mı veriyor?

Farz-i misal, uzun zamandır berabersiniz, sevgiliniz küçük tatiller yada kaçamaklar düzenliyor mu? yahut sizin yaptınız planlamalara olumlu yaklaşıyor mu? olumlu bakıyorsa problem yok demektir. Eğer kaçamak cevaplar verip çıkmaz ayın çarşambasına erteliyorsa sürekli problem var demektir.

Sizi Merak ediyor mu?

Teknoloji artık hat safada, sizi gün içerisinde arayıp soruyor mu? küçük bir mesajı bile esirgiyor mu? Cevabını siz verin! Aşık insan arar sorar. Erkek yada kadın hiç farketmez. İsterseniz soruları geçelim, gerçekten aşık olan insan ne yapar bunlara değinelim.

Gerçekten aşık olan ne yapar?

Gerçekten aşık olan partnerin en bakımsız hallerinde bile içtenlikle sevendir. Kısa bir süre bile olsa ulaşamadığında sinirlenmek yerine endişe edip başına bir iş mi geldiğini düşünendir. Alışverişten sonrası, masrafı değilde aldığı şeyleri görmek için can atandır.

Sizinle tıpkı anneniz gibi sevgi dolu bir ses tonuyla konuşan kibar olandır. Saçınızın rengini bir bile değiştirseniz hemen anlayandır. En kilolu hallerinizi bile sevendir. Ansızın çiçek alan. Ne kadar saklamaya çalışsanızda, kötü giden birşeyler olduğunu farkedip yardım etmek isteyendir.

Pek çok ipucu verdik, aşık olup olmadığının belirtileri sayfalarca uzayabilir. Önemli olan başta belirttiğimiz gibi size değer veriyorsa, sizinle seviniyor sizinle ağlıyorsa size aşık demektir.

Sizin için yanıp tutuşuyor mu?

Belki yukarıda bahsettiğimiz inceliklerden uzak bir partneriniz olabilir hani derlerya “odun” gibi. Olsun, farketmez odun olsun ama sadece sizin için yansın :) Umarım anlatabilmişizdir.

Varsa sizinde tespitleriniz aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

Hoşçakalın.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar