Ofis Kombinleri 2013

Yazar: sanalzade Tarih: 17 Nisan 2013

Bugün ne giysem hangi kıyafeti yada aksesuarı seçsem durumları bazen can sıkıcı olabiliyor, özellikle de çalışan bir kadın için ofis kombini yapmanın biraz daha telaşlı olduğu aşikar. Hele birde akşamdan plan program yoksa, sabah gardrobu açtığımızda donup kalabiliyoruz.

İş Yeri Ofis Kombinleri

Malum, günlük yaşamda giyindiğimiz gibi ofise gitmek pekte uygun değil. Sanki özel bir davete gidiyormuş havasında giyinmekte ne kadar doğru? Tartışmaya açık bir konu. Ortayı bulacak şekilde şık ama resmiyeti ön plana çıkaran abartısız bir stil oluşturmak sanırım en iyisi. Yanı sıra rahatlığa da önem vermek ilk hedef olmalı.

Bu konuda ilham alınabilecek ofis kombinlerine hemen aşağıdan göz atıp inceleyebilirsiniz. Hoşunuza gidebileceğini düşündüğümüz modaya uygun şık kombinlerden bir kaçını sizler için özel olarak seçtik.

Ofis kombinlerinde ideal parçalar az çok belli, etek yada pantolon, gömlek yada sade bir bluz, tabi birde ceketler olmazsa olmaz klasik parçalardan. Bu kıyafetleri seçerken rahat ettiren kesimlerde olmasına mutlaka özen gösterin. Örneğin, etek iş yeri ve ofis ortamlarında en çok tercih ettiğimiz parçalardan. Pantolonlarda aynı şekilde çok dar seçmeyin. Şık olmalısınız ancak ofis kombinin ilk şartı rahatlıktır.

Etiketler
Yorumlar

1 Yorum Yapılmış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar