Nişan Elbise Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 24 Eylül 2012

Nişan merasiminde giyilecek elbiseler konusunda karamsarlık yaşayan hanımlar için, şıklığı ile göz kamaştıran nişan elbiselerini bir araya getirdik.

Nişan Elbiseleri

Renkli giyinmeyi seven hanımlar için rengarenk nişan kıyafetlerini, sade ve zarif görünmek isteyenler için sade nişan elbiselerini ve kendine güvenen hanımlar için de dekolteleri ile dikkat çeken nişan elbisesi modellerini galerimize ekledik.

Nişan günü yaklaştı ancak hala nasıl bir kıyafet giyeceğinize karar veremediniz mi? Bir arkadaşınızın düğünü var hangi elbiseler moda? en çok tercih edilen nişan elbiseleri hangileri? Karar veremediniz mi?

genç kızlar için nişan elbisesi modelleri

genç kızlar için nişan elbisesi modelleri

O zaman sizler için derlediğimiz hepsi birbirinden şık ve zarif modellere göz atın. En ufak bir esinlenme dahi karar açısından faydalı olabilir.

Ayrıca bir kaç ipucu olarak, kısa boylu hanımlara uzun tarzda modeller pek yakışmaz, etek boyu kısa olan modellere yönelmeleri daha uygun olacaktır. Kilolu hanımlar ise desenli elbiselerden uzak durmalı. Daha çok sade renklerde ve fazla desen detayı bulunmayan elbiseleri seçmeleri hoş olur. Saçlarda topuz modeli yada havalı tarzda dalgalı saç modellerini kullanmanızı kesinlikle öneriyoruz.

Lafı fazla uzatmadan 2012 yılının en güzel nişan elbiselerini sizlerle baş başa bırakıyoruz. Her şey gönlünüzce olsun.

FOTO-GALERİ >>> Nişan Elbise Modelleri

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar