Nişan Al ve Ateş Et!

Yazar: sanalzade Tarih: 3 Nisan 2012

Silah oyunları denilince benim aklıma ilk olarak internet tarayıcısıyla oynadığım flash oyunlar geliyor. Fakat silah denildiğinde ‘nişan al ve ateş et’ sözü…

Oyunlarda da aslında nişan alıp ateş ediyorsunuz. Sadece nişan almak için fare hareketlerini, ateş etmek için de farenin sol tuşunu kullanmak değişiyor.Silahların kanlı dünyasına bulaşmadan keşke herkes sadece oyunlar oynayarak kalabilse diyorum ve silahlı oyunları anlatmaya devam ediyorum.

Çeşitli mermi boyutları ve farklı türde silahları bulabileceğiniz yüzlerce oyun var size tanıttığım sitelerde. Diğer savaş aletlerini ve savaş oyunlarını sayarsak çok zengin bir içerikten bahsetmiş oluruz. Eğer sık sık oyun oynayan biriyseniz ve cinsiyetiniz erkekse, mutlaka araba temalı ve savaş temalı birçok oyun görmüşsünüzdür.

Bunların aslında çoğu birbirine benzer fakat bazen aradan öyle oyunlar çıkar ki, gerçek heyecanı ve oyun keyfini tek başına yaşatmaya yetmeye başlar. Doğru oyunu bulmak ise çok kolay olmuyor. Yine de oyunlara verilen oylara göz atarak ve yorumları biraz olsun okuyarak oyunların ne kadar sevildiğini oynamadan da görebiliriz. Genelde sevilen oyunlar bizim de hoşumuza gider fakat durum her zaman böyle olmayabilir.

Belki de çok az kişinin sevdiği zorlu bir mücadele sizin ve arkadaşlarınızın ilgisini daha fazla çekebilir. Onlarla beraber veya tek başınıza oyun oynamak istediğinizde insanların ne dediğini önemsemeden sevdiğinizi seçebilirsiniz.

kaynak: http://www.silahoyunlari.org

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar