Nikah Şekeri Modelleri Örnekleri

Yazar: sanalzade Tarih: 7 Ağustos 2012

Evlilik hazırlığında olan çiftler için birbirinden güzel nikah şekeri modellerini örneklerini bir araya getirdik. Hemen aşağıda yer alan galeriden nikah şekerlerine göz atabilirsiniz.

Nikah Şekeri Modelleri

Geleneklerimiz arasında olan nikah şekeri, evlilik döneminde karar vermesi en zor olan bir aşamadır. Bu konuda sizlere ilham verebilmesi adına oldukça hoş ve modern görünümleri ile nikah şekeri örneklerini resimlerini ve modellerini bir araya getirdik.

Nikah şekerlerinin klasikleşmiş ve en çok yaygın olarak tercih edileni badem şekeridir. Renkli çikolatalı drajeler, kurutulmuş lavanta, veya kurutulmuş kokulu bitkiler de seçimler arasında yer almaktadır.

Ayrıca çikolatalı draje ikramlıklar gibi çok çeşitli hediyelerde de vermeyi tercih edebilirsiniz. Bütçenize ve zevkinize göre örneğin, resim çerçeveleri, notluk şekillerinde tutaçlar, mücevher kutuları, gelin damat objeli biblolar, kristal veya cam objeler, sabunluklar yada mumlar gibi bir çok alternatifi düşünebilirsiniz.

Nikah Şekeri Örnekleri

Şimdi buyrun hep birlikte sizler için hazırladığımız nikah şekeri örneklerine şöyle bir göz atalım. Aşağıda yer alan modelleri nikah şekeri üretici firmalarından resimleri göstererek talep edebilirsiniz. Mutlaka sizlere aynı modeli veya benzer modelleri sunacaklardır.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar