Nihan Tesettür Giyim 2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Yazar: sanalzade Tarih: 5 Ekim 2012

Merhaba hanımlar, Nihan Tesettür Giyim modellerine göz atmaya ne dersiniz. 2013 sonbahar kış koleksiyonu ile oldukça şık tasarımlara imza atan Nihan Tekstil, tesettürlü hanımlara şık kıyafetler sunmaya devam ediyor.

Nihan Tesettür Giyim Modelleri

Bayan hazır giyim sektöründe, bayan manto, kaban ve pardesü, takım, etek, tunik, gömlek, pantolon ve ceket üretimi ile şık koleksiyonlara imza atan Nihan, hem yurt içi hemde yurt dışında marka değerini yükselterek çalışmalarına devam etmektedir.

Tesettürlü elbiseler konusunda sizlere ilham verebilecek, Nihan 2013 Sonbahar Kış Koleksiyonunda yer alan oldukça modern ve hoş modelleri galerimize ekledik hemen aşağıda yer alan resim galerisinden 2013 yeni sezon ürünlerine göz atabilirsiniz.

Nihan giyimde, sezonun en yeni bayan elbise modelleri, tesettürlü giysiler, kapalı nişanlık modelleri, pardesüler ve takımların yeni sezon kreasyonlarını bulabilirsiniz.

Daha fazla ayrıntılı bilgi satış noktaları, koleksiyonlar ve iletişim bilgileri için nihan.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar