Need for Speed The Run Piyasaya Çıktı

Yazar: sanalzade Tarih: 18 Kasım 2011

Need for Speed, her zamankinden daha fazla risk ve adrenalin ile geri dönüyor. Golden Gate köprüsünden Empire State binasına kadar ülkeyi boydan boya geçeceğiniz yarışta hayatınız için yarışmaya hazır olun; Electronic Arts başarılı yarış oyunu Need for Speed The Run, bugün mağazalardaki yerini alıyor.
Need For Speed The Run, aralarında Mad Men dizisinin yıldızı Christina Hendricks, Never Back Down’dan Sean Faris, 2011 Sports Illustrated Mayo Kapak Modeli Irina Shayk ve Sports Illustrated Mayo Modeli Chrissy Teigen’inde bulunduğu yıldızlardan oluşan bir kadroya sahip.

Need for Speed The Run, oyuncuları “The Run” ismiyle bilinen ülke çapındaki heyecanlı bir yarışa sokacak. Oyuncular Jack Rourke rolümde 25 milyon dolar için bir yandan peşlerindeki polis ve çeteleri atlatmaya çalışırken, San Francisco’dan New York’a kadar binlerce millik yarışta 200 diğer yarışçıya karşı mücadele edecekler.

Need For Speed The Run’ın şimdiye kadar yaptıkları en büyük, en hızlı ve en tehlikeli oyun olduğunun altını çizen Need for Speed The Run Baş Yapımcısı Jason DeLong, “Need for Speed The Run seriye ün kazandıran heyecanlı yarışları, inanılmaz aksiyon sahneleri ve yıldız oyuncuların göz alıcı performanslarıyla çok daha üst bir seviyeye çıkarıyor” diye konuştu.


The Run’daki müthiş manzaralar ve etkileyici ortamlar Frostbite 2 motorunun eseri. Battlefield 3’te gerçek zamanlı savaşa güç veren DICE oyun motorunun eşsiz özellikleri, Need for Speed The Run’daki Kolorado’daki Bağımsızlık Geçidinin kaygan yokuşları gibi görsel olarak etkileyici parkurlardan, aralarında 2012 model Porsche Carrera S ve 2012 model Lamborghini Aventador’un da bulunduğu en yeni arabalara kadar her şeye gücünü yansıtıyor.
The Run, Need for Speed serisinin 18. oyunu. 1994 yılında The Need for Speed ile başlayan seri bugüne kadar 115 milyonun üzerinde sattı ve 1 milyar doların üzerinde gelir elde etti. Need for Speed The Run, bugünden itibaren Xbox 360, PlayStation 3, PC, Wii ve Nintendo 3DS için piyasaya çıktı.

Kaynak ; http://shiftdelete.net/need-for-speed-the-run-piyasaya-cikti-33142.html

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar