Muhteşem Yüzyıl 12 Eylül’de Başlıyor (FRAGMAN)

Yazar: sanalzade Tarih: 31 Ağustos 2012

Muhteşem Yüzyıl dizisi, kadrosuna eklenen yeni yüzleri ile 12 Eylül’de kaldığı yerden devam ediyor. Muhteşem Yüzyıl’ın yeni fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Muhteşem Yüzyıl Yeni Fragman

Bir çok kişi tarafından takip edilen Muhteşem Yüzyıl dizisi, yeni sezon da çarşamba reytinglerine alt üst edecek gibi görünüyor. Yeni sezonda, Pargalı İbrahim Paşa’nın ölümü, kardeşler arasında taht kavgaları ve Osmanlı’nın yeni seferlerine yer verilecek.

Muhteşem Yüzyıl 3. sezon 2. fragmanında Hürrem Sultan (Meryem Uzerli), Mihrimah Sultan (Pelin Karahan) ve Rüstem Paşa (Ozan Güven) yer alıyor.

Muhteşem Yüzyıl 3. Sezon 2.Tanıtım (FRAGMAN)

Muhteşem Yüzyıl Dizisi ile Alakalı Diğer Haberler;

12 Eylül akşamı Star TV’de yeni bölümün yayınlanacağı dizide bir çok süpriz gelişme izleyicileri bekliyor.

Dizinin yeni sezonunda Hürrem Sultan ve Kanuni Sultan Süleyman’ın oğulları Mehmet’i canlandıracak karakteri de belli oldu.

Dizinin yeni bölümlerinde daha önce Sermiyan Midyat’ın da rol aldığı “Kalbim Seni Seçti” adlı dizide rol alan Gürbey İleri de yer alacak. İleri, bu kez Şehzade Mehmet rolüyle ekrana gelecek.

12 Eylül’de ekranlara dönmesi beklenen Muhteşem Yüzyıl’ın yeni sezon fragmanı yayınlandı.
Muhteşem Yüzyıl 12 Eylül’de ekranlara dönüyor. 3. sezona kadrosunda yaptığı değişikliklerle girecek olan dizinin fragmanları yayınlanmaya başladı.

Bu sezon da çarşamba ratinglerine damga vurması beklenen dizinin yeni bölümlerinde Pargalı İbrahim Paşa’nın ölümü, kardeşler arasında taht kavgaları ve Osmanlı’nın yeni seferlerine yer verilecek.

Muhteşem Yüzyıl 3. Sezon İlk Tanıtım (FRAGMAN)

RAMİZ DAYILI FRAGMAN

Dizi aynı zamanda sezona 4 dev transferle de damgasını vurmaya hazırlanıyor. Yenilenen kadroda Tuncel Kurtiz Ebu Suud, Ozan Güven Rüstem Paşa, Cansu Dere Firuze ve Pelin Karahan Mihrimah Sultan rollerini canlandırıyor.

Yeni sezonda Hürrem’i canlandıran Meryem Uzerli ile Firuze’yi oynayan Cansu Dere arasında Kanuni Sultan Süleyman için buyük bir savaş yaşanacak.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar