Msn nasıl kayıt olunur ?

Yazar: sanalzade Tarih: 3 Nisan 2012

Msn adresi açmak ve kayıt olmak

Msn adresi açmak ve kayıt olma işlemleri çok basittir. Msn açmak için  Hotmail sitesine girip üyelik formunu doldurarak kolay ve basit bir şekilde  msn adresi alabilirsiniz.

İnternet ‘e yeni giriş yapmış olabilirsiniz. Msn hesabı açmayı bilmiyorda olabilirsiniz.  Hiç sorun etmeyin ve aşağıda size izah ettiğimiz şekilde işlemleri gerçekleştirin ve msn ‘e kayıt olun.

Msn kayıt olma işlemleri

Msn nasıl kayıt olunur, msn hesabı nasıl açılır ? msn nasıl kaydolunur, msne nasıl kaydolunur, msn ye nasıl kayıt olunur, msn kaydol, msn aç, msn kayıt ol, msn al, msn nasıl kayıt olabilirim gibi tüm soru işaretlerinin cevabı aşağıdadır.

Msn kayıt olmak için hotmail kayıt bölümüne girip aşağıdaki resimdeki gibi formu doldurup kabul ediyorum dediğinizde MSN kayıt işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Msn kayıt olmak için buraya tıklayın

Msn kayıt olurken alternatif e-posta adresi eklemeyi eklemek hesap güvenliğiniz için iyi olacaktır. Resimdede görüldüğü gibi msn açmak için yapmanız gereken tek şey ilgili formu doldurmak olacaktır. Daha sonra msn messenger ‘izden kullanıcı adı ve şifrenizi girerek msn e girebilirsiniz.

Bu işlem hakkında sorunlarınız için aşağıdaki yorum alanını kullanabilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

3 Yorum Yapılmış!

can ali

Nis 29, 2012

msn kayıt olmak istiyurum

Cevapla

şudenaz

Nis 30, 2012

lütfen MSN açmak için bana yardım edinnnnn….

Cevapla

rabia binboga

May 18, 2013

msn açamıyorm yardım eder misiniz

Cevapla

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar