Moda Devi Akay’dan 2013 Gelinlik Tasarımları

Yazar: sanalzade Tarih: 10 Ocak 2013

Ünlü moda markası Akay bu yıl da tasarımlarıyla bayanların hayallerini süsleyecek gibi. Akay’ın bu yıl ki gelinlik koleksiyonunda göze çarpan ilk özellik, tasarımların her zevke uygun şekilde çok sayıda olması.

Akay 2013 Gelinlik Modelleri

Ünlü marka, son yıllarda bayanların tercihleri arasına yerleşen denizkızı ya da balık stili gelinlikler ile gelin adaylarına mükemmel bir şıklık sunuyor. Bedeni saran bu modellerde ünlü marka kadın bedeninin en güzel halini yaşatıyor. Bele tamamen oturan bu tasarımlar kimi zaman kalçanın hemen altından bollaşarak kimi zaman da diz üstünden kabarıklaşarak dikkat çekici bir görsellik sunuyor.

Yine ünlü marka tarafından söz konusu denizkızı tarzı gelinliklerde genel olarak straplez kullanımı tercih edilmiş. Straplez tasarımlar marka tarafından çeşitli dantel ve tüllerle farklılaştırılarak bayanlara şıklık konusunda doyumsuz bir zarafet sunulmuş.

Akay Gelinlik Modelleri
İşte sizler için derlediğimiz Akay 2013 Gelinlik Modellerinden sadece bir kaçı.

Bu tarz modellerin dışında ünlü marka tarafından sadelikten ödün vermeyen bayanlara da düz kesim, elbise tarzı gelinlikler mevcut. Bu sade modellerde moda devi Akay tarafından yine kalp ve dudak tarzı straplez kullanılarak sade fakat kesinlikle inanılmaz şık gelinlik modellerine imza atılmış.

Daha fazla ayrıntılı bilgi Akay Gelinlik fiyatları, tanıtım videoları, indirim ve kampanyalar için Akay’ın resmi web sitesi akay.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz. Şu günlerde neredeyse etiketin yarı fiyatına satılan şık tasarımlı gelinlik modelleri mevcut. Bizden söylemesi…

Her şey gönlünüzde olsun.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar