Midi Etek Nasıl Giyilir? – Midi Etek Kombinleri

Yazar: sanalzade Tarih: 7 Haziran 2014

Midi etekler nasıl giyilir? rehberiniz olabilecek giyim önerileri Sanalzade’de sizlerle.

Feminen ve şık bir duruş sağlayan midi etekler geçtiğimiz yıl olduğu gibi 2014 yılınında en popüler alt kıyafetlerinden biri olarak trendlerde yerini aldı. Eğer mini etekleri giymek sizi rahatsız ediyorsa, kesimi diz kapaklarının hemen altında biten bu şık parçayı değerlendirmeye alabilirsiniz.

Tabi öncesinde midi boy eteği trendlere uygun şekilde nasıl giyebiliriz, hangi model kime yakışır, aksesuar seçimi nasıl olmalı gibi artı ve eski konulara kısaca değinelim.

Midi Etek Kombinleri

midi etekler

Midi etekler mevsimsiz bir parça olduğu için hem yazın hemde kışın kombine dahil edilebiliyor. Yazın bluz, gömlek ve tişört gibi hafif parçalarla kombinlenirken kışın kazak ve ceketlerle aynı şıklığı muhafaza etmek mümkün.

midi etekler

Midi eteklerin en güzel yanı beli ince göstermesi, vücut kum saati gibi bir görünüm alıyor. Eksi olumsuz yönüyse bacak boyunu olduğundan daha kısa göstermesi. Topuklu giymek çözüm olabiliyor ama çok kısa boyluysanız bazen onlar bile açığı kapatmakta çaresiz kalabilir.

midi etekler

Bordo, kiraz, vişne, yabanmersini gibi tonları midi boy eteklerde bolca görüyoruz. Yanı sıra pastel pembe renkler, çiçek desenleri, ekose ve kare desenleride kombinlerde sıkça tercih edilenler arasında.

midi etekler

Ayrıca belirtmek gerekir ki podrumlarda da bolca yer alan deri midi eteklerde bir hayli revaçta. Özellikle ıslak görünümlü deriler ve Rugan (Parlak Deri) ön planda.

midi etekler

Midi etek kombini yaparken sezonun trendi kısa üstleri de deneyebilirsiniz. Yüksek bel avantajı olduğu için fiziği düzgün hanımlara çok yakışıyor. Aynı şekilde üzerine kısa ceket atarak da kombin tamamlanabiliyor.

midi etekler

Desenlerden bahsetmiştik, sezonun favorisi ekoseler aynı midi eteklerdede karşımıza çıkıyor.

midi etekler

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar