Mezuniyet Modası 2013

Yazar: sanalzade Tarih: 28 Mayıs 2013

Uzun süren eğitim yılları boyunca mezuniyet hayali kuran tüm gençlerin telaşıdır mezuniyet partileri. Aylar öncesinden başlayan hazırlıklar adeta final sınavlarını bile gölgede bırakır. En şık olma yarışını sürdürürken zarafetine önem veren genç kızlar için 2013 Mezuniyet Modasında aradıkları her şey mevcut.

2013 Mezuniyet Modası

Havalı bir şıklık yaratmak isterken yaşının tarzını uygulamak isteyen genç bayanların bu sezon favorisi uzun kuyruklu şifon elbiseler. Özellikle açık havalarda yapılan partiler için tasarlanan modelde, rüzgârın esintisi ile uçuşan tüllerin büyüsüne kapılmamak elde değil.

2013 Mezuniyet Modasında öne çıkan elbise modellerinde, renklerin her tonunu keşfetmek mümkün.

mezuniyet balosu için elbise modelleri

Straplez kesim modellerde ön eteği kısa, arka eteği ise uzun ve kavisli modellerde neon renkler en çok beğenilen elbise modelleri arasında. Çiçek desenli kumaşlardan tasarlanan modellerde ise en çok tercih edilen belden kuşaklı ve çan etekli kesimler genç bayanların gözdesi olmuş durumda.

Dekolteye çok fazla yer verilmeyen 2013 Mezuniyet Modasında sırt detaylı elbiseler iddialı genç kızların tercihi oluyor. Kalp kesimli sırt dekoltesinin yanı sıra şeritlerden oluşan detayların kullanıldığı elbiselerde ön kısımlar sadeliğini koruyor.

Genç kızların olduğu kadar genç delikanlıların da özenle hazırlandığı mezuniyet gecelerinde 2013 Mezuniyet Modasında en çok tercih edilen takımlar spor pantolon ve blazer ceketlerden oluşuyor. Spor olduğu kadar şık ve iddialı bir hava yaratan takımlarda renk seçiminde beyaz ağırlıklı davranılsa da ceket veya pantolonda canlı bir renk mutlaka kullanılarak mevsimin enerjisi beylerinde üzerine yansımış oluyor.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar