Mavi Gömlek Kombinleri 2012

Yazar: sanalzade Tarih: 12 Ekim 2012

Mavi renk tutkunlarına ilham verebilecek gömlek kombinleri ile karşınızdayız. Hangi elbiseler ve kıyafetler mavi gömlekler uyumludur, kombinler nasıl olmalıdır, renk uyumları nasıl yakalanır, buyrun hep birlikte göz atalım.

Mavi Gömlek Kombinleri

Mavi renk, özgürlüğü, huzuru ve sonsuzluğu ifade eden bir renk tonu olarak bilinir. Huzur ve dinlendirici bir özelliğinin yanı sıra, maviyi tercih edenlerin sakin, güvenilir, düzenli ve sadakatli oldukları söylenir.

Peki elbise ve kıyafetlerde mavi renk tonlarını nasıl kullanabiliriz, renk kombinleri nasıl olmalıdır?
Mavi gömlekler ile hangi renk kıyafetleri nasıl kombin yaparız….

Sarı ve tonlarında saç rengine sahip bayanlara mavi çok yakışmaktadır. Mavi ile birlikte beyaz, krem ve siyahın tonlarını yoğun olarak kullanabilirsiniz.

Mevsimine göre eğer havalar soğuk ise krem rengi bir ceket içine açık bir mavi gömlek ve alt kısımda ise koyu mavi bir kot pantolon ise süper bir kombin yapabilirsiniz. Yada, beyaz bir pantolon üzerine mavi bir gömlek koyu kahverengi bir çanta ile süper bir uyum yakalanabilir. Eğer hava şartları iyi değilse siyah bir ceket süper olur.

Ek olarak da, sakinleştirici etkilerinden dolayı çalışma mekanlarında ağırlı olarak bu tonlara yer verilir. Yatak odaları içinde mavi renk oldukça idealdir.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar