Makyajda Beyaz Eyeliner Modası

Yazar: sanalzade Tarih: 12 Nisan 2014

Göz makyajında beyaz eyeliner uygulaması defilelerin ardından günlük makyajın da vazgeçilmezleri arasına girdi. Denemek isteyenler için ilham veren Beyaz eyeliner modellerini bir araya getirdik.

Makyajda beyaz tonlar, çoğunlukla göz pınarını veya kaşı daha kalkık göstermek için kavis altı bölgelerde kullanılır. Bu aynı zamanda yüzün daha aydınlık görünmesine yardımcı olur. Bende beyaz eyeliner modasına ayak uydurmak istiyorum diyorsanız fazla abartıya kaçmamanızı öneriyoruz. Zira, yoğun kullananlara kesinlikle yakışmıyor.

Beyaz eyeliner sürmenin en ideali yolu kalemi çizgi halinde göz kapaklarınıza hafifçe sürüp dağıtmak. Tabi teknikler bununla sınırlı değil. Gelim şimdi örneklere yakından göz atalım.

Beyaz Eyeliner makyaj

Gözünüzü daha dikkat çekici hale getirmek isterseniz alt kısma beyaz, üst kısma siyah şeklinde kuyruklu eyeliner yapabilirsiniz. Yanı sıra gözü çekik gösteren kedi gözü modellerinide değerlendirmenize alabilirsiniz. Ama en iddialısı hangisi diyorsanız dumanlı göz makyajıyla birlikte kullanılan beyaz eyeliner kesinlikle değerlendirmeye almalısınız. Şimdi örneklere yakından göz atalım.

Beyaz Eyeliner makyaj

Beyaz Eyeliner makyaj

Beyaz Eyeliner makyaj

Beyaz Eyeliner makyaj

Beyaz Eyeliner makyaj

Beyaz Eyeliner makyaj

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar