MAGIX Video easy 3 HD

Yazar: sanalzade Tarih: 11 Aralık 2011

MAGIX Video easy 3 HD, video düzenlemeye yeni başlayanlar için ideal bir program.

Video düzenleme hiç bu kadar kolay olmamıştı! Tatil,kutlama, düğün, nişan, doğum günü veya etkinliklerden oluşan kendi kayıtlarınızı sorunsuzca ve etkileyici şekildeDVD veya Blu-ray disklere dönüştürebilirsiniz.

Videolarınızı internette yayımlayabilirsiniz. Deneyin, siz de etkileneceksiniz! İnternet’te sunun. Deneyin; çok beğeneceksiniz!

 

Üç adımda video DVD’niz hazır!

1. Filme alın
- Tüm kaynaklardan video aktarımı
- Geçerli tüm camcorder türleri desteği
- AVCHD video kamera desteği

2. Düzenleyin
- İstenmeyen sahneleri silin
- Metinler ve efektler ekleyin
- Menü seçin ve kapak yazdırın

3. Tadını çıkarın
- PC’de: Hazır hâldeki videolarınızın tadını çıkarın
- TV’de: Her tür DVD ve Blu-ray oynatıcısıyla uyumlu
- İnternette: Filmlerinizi doğrudan internete aktarın

%90′a varan oranlarda daha fazla hız
Geliştirme ekibi, yoğun çalışmalar sonunda yeni sürümü daha hızlı ve performanslı yapmayı başarmış. MAGIX Video easy 3 HD bir önceki sürümüne göre % 90’a varan oranda daha hızlı.Gerçek zamanlı efekt ön izlemede, büyük video projelerinin yüklenmesinde veya hızlandırılmış AVCHD dışarı aktarımı gibi birçok alanda iyileştirilmiş performansın tadını çıkarın. BU sayede bitmiş hâldeki filminizi izlemek için kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Video easy 3 HD ile video düzenlemeyi daha kolay ve rahat yapabilmek için tüm kullanıcıarayüzü ve pencereleri daha renkli bir hâle getirilmiş. Bunun dışında tüm semboller yeniden düzenlenmiş, düğmelerin boyutları büyütülmüş ve mesela bir klibi silmek için gereken ek alanlar eklenmiş. Ayrıca konumlama işlemini daha da optimize edilmiş.

MAGIX Video easy 3 HD’nin geçerli tüm video kameralarıyla uyumlu olması programı hem genelkullanım için ideal kılıyor hem de programın geleceği açısından garanti veriyor.

Deneme sürümünü indirmek için buraya tıklayın veya burayı tıklayarak üretici firmadan program hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Deneme sürümü nedir?

Deneme sürümleri, ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve 30 gün boyunca deneyebileceğiniz programlardır. Ardından zaman bakımından sınırsız olarak kullanabileceğiniz tam sürümü alırsanız, programı gönderilen seri numarası ile kolayca etkinleştirebilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar