Lazer Göz Ameliyatı Fiyatları 2014

Yazar: sanalzade Tarih: 26 Haziran 2014

Lazer göz ameliyatı 2014 yılı fiyatları piyasa araştırması sayfamızda sizlerle.

Merhaba arkadaşlar, sitenin bir editörü olarak bende lazer göz ameliyatı olmayı planladığımdan fiyatları irdeleyip küçük notlar almıştım sizlerle paylaşmak istiyorum. Miyopum yaklaşık 15 yıldır gözlük kullanıyorum.

Artık hayatımın bir parçası oldu ama gözlüksüz bir yaşamı da arzu etmiyor değilim. Uygun bir zamanda gerekli tetkikler için alanında uzman bir sağlık kurumuna başvuracağım inşAllah.
İlkten kafamda deli deli sorular vardı. Lazer göz ameliyatı olursam yada bir şeyler ters giderde ya kör olursam? doktorlar neden gözlük kullanıyor madem? gibi ama aştım artık kararım kesin. Şimdi fiyatlardan bahsedeyim.

Lazer Göz Ameliyatı

Lazer göz ameliyatı veya lazer göz çizdirme fiyatı aldığım notlara göre ortalama 2000 TL den başlayıp 3000 TL üzerine kadar çıkabiliyor. Tabi her kurumun farklı bir fiyat ve indirim politikası var. Gidip yerinde görüşüldüğünde bu fiyatlar aşağıya inebiliyor.Bu durumda en mantıklısı şöyle bir hesap yapmak.

Yılda en az bir kere gözlük değiştiriyoruz ve göz sağlığını korumak adına 2 3 defa da muayeneden geçiyoruz. 10 15 sene daha gözlük kullanıp bu masrafları yapmaktansa bir defaya mahsus lazer olmak bütçemizi korumak adına daha uygun bir çözüm. Kaldı ki benim gibi her 6 ayda bir gözlük değiştirmek zorunda kalıyorsanız hiç durmayın derim.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar