Lale Devri 70.Bölüm Fragmanı

Yazar: sanalzade Tarih: 18 Nisan 2012

Lale Devri 70.Bölüm

Cumartesi gecelerinin en popüler dizilerinden olan Lale Devri 70.Bölüm fragmanı yayınlandı. Lale Devri 70.Bölümü 21 Nisan Cumartesi akşamı FOX TV ekranlarında siz sevenleriyle buluşacak .

Lale devri 70.bölümünde neler yaşanacak ? Kısaca fragmana yansıyanları yukarıdan izleyebilirsiniz.. Dizideki yaşanacak gelişmeler ne ? Lale devri 70. Bölümünde neler olacak ? tüm bu soruların cevabı cumartesi akşamı Fox Tv ‘de…

Lale’nin kaçırılmasıyla şoke olan Çınar, kızından bir iz bulabilmek için her yolu dener. Okula gittiğinde, kızını kaçıranların bıraktığı bir not bulur. Çınar polise giderse Lale’yi bir daha göremeyecektir! Reyhan, Okan’ın evlenme teklifiyle hayatının en mutlu anını yaşarken, evde yaşanan gerginlik bu mutluluğunu gölgeleyecektir. Aslı’nın içine kapanması herkesi çok üzer.

Toprak onlara yardım etmek için psikoloğu arar. Nermin ümitlenir. Ancak Ahmet’in tepkisi Nermin’in beklediği gibi olmayacaktır. Eli kolu bağlı bekleyen Çınar daha fazla dayanamaz. Polise gitmeye karar verir. Ancak bu hareketi ona pahalıya mal olacaktır. Lale’nin hayatını tehlikeye atmıştır! Lale’nin kaçırıldığını öğrenen Toprak, bir haber alabilmek ve Çınar’ı görmek için yalıya gider.

Ancak onu şoke edecek bir manzarayla karşılaşacaktır! Kaçıranlarla Çınar’ın buluşma anı nihayet gelmiştir. Çınar kızını geri almadan dönmemeye yeminlidir. Herkes nefesini tutmuş beklerken, Yeşim de bu olayla ilgili korkunç bir gerçeği öğrenecektir!

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar