Lale Devri 68.Bölüm Fragmanı

Yazar: sanalzade Tarih: 4 Nisan 2012

Lale Devri 68.Bölüm

Cumartesi gecelerinin en popüler dizilerinden olan Lale Devri 68.Bölüm fragmanı yayınlandı. Lale Devri 68.Bölümü 7 Nisan Cumartesi akşamı FOX TV ekranlarında siz sevenleriyle buluşacak .

Lale devri 68.bölümünde neler yaşanacak ? Kısaca fragmana yansıyanları yukarıdan izleyebilirsiniz.. Dizideki yaşanacak gelişmeler ne ? Lale devri 68. Bölümünde neler olacak ? tüm bu soruların cevabı cumartesi akşamı Fox Tv ‘de…

Bir önceki Bölüm Özeti  (Lale Devri 67.Bölüm)

Ece, Reyhan ile Okan ‘ın ilişkisini Mehmet ‘e ispatlar… Sinirden deliye dönen Mehmet, davetlilerin karşısına çıkar ve Ece ‘ye olan aşkını itiraf eder. Hayatının şokunu yaşayan Necip ‘in gazabı büyük olacaktır!

Çınar, Toprak ile tekrar bir araya gelmek için kararlıdır. En sonunda konuşmayı başarırlar. Toprak, Çınar’ı şoke edecek bir ihtimali dile getirecektir!

Çınar, Yeşim’den eve dönmesini ister. Yeşim buna çok bozulsa da kabul eder. Evine dönen Yeşim, Sıtkı’yı yollamak ister. Ancak Sıtkı’nın buna hiç niyeti yoktur!

Nermin hapisten çıkar. Ahmet’in yıllardır Aslı’nın durumunu ondan sakladığını görünce çok öfkelenir! İki kardeş arasında büyük bir kavga kopar. Toprak her ikisine de hak verecektir. Morali bozuk olan Çınar, oğlunu görmek için Yeşim’e uğramaya karar verir.

Sıtkı’yı Çınar’dan saklama telaşına giren Yeşim’in kapısı erken çalınır. Ancak Yeşim karşısında Necip’i bulur. Necip’in geliş sebebi Yeşim’i şoke edecektir!

Etiketler
Yorumlar

1 Yorum Yapılmış!

mahsa kazemi

Nis 08, 2012

cok guzel bi dizi ama biraz sacmalaya basladi!!!!!!!!!!!!!!

Cevapla

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar