Lale Devri 64.Bölüm Fragmanı

Yazar: sanalzade Tarih: 4 Mart 2012

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Lale Devri 64.Bölüm fragmanı yayınlandı. Lale Devri 64.Bölümü 10 Mart Cumartesi akşamı FOX TV ekranlarında siz sevenleriyle buluşacak .

Lale devri 64.bölümünde neler olucak ?  Kısaca fragmana yansıyanları aşağıdan izleyebilirsiniz.. Dizideki yaşanacak gelişmeler ne ? Lale devri 64. Bölümünde neler olacak ? tüm bu soruların cevabı 10 Mart Cumartesi akşamı fox tv ‘de…

Lale Devri 64.Bölüm Fragmanı izle

 Lale Devri 64.Bölümü Özeti : Yeşim, akıllıca bir hamleyle Sıtkı’yla işbirliğini gizli tutmayı başarır! Ancak Sıtkı’ya Çınar’dan önce ulaşamamıştır. Sıtkı herşeyi Çınar’a anlatacak mıdır? Zümrüt’ü kıskanan Necip, onun peşine adam takar. Takip edildiğini fark eden Zümrüt, Ali ile görüşmeye devam eder.

Zümrüt, Necip’e neler kaybettiğini hatırlatmaya kararlıdır! Sıtkı ifadesinde, Toprak’la sevgili olduklarını ve kendini bıçakladığını söyler! Toprak öfkeden deliye döner. Çınar ise, Toprak’ın mahkemede doğruyu anlatacağına emindir! Boşanmanın eşiğindeki Reyhan, Okan’la yeni bir hayata başlamanın hayalini kurar.

Ancak Necip’in beklenmedik bir hareketi, Reyhan’ın elini kolunu bağlayacaktır. Yeşim, Sıtkı’nın ağzını kapalı tutmak için ne isterse yapmaya hazırdır. Sıtkı, ayak işlerini yaptırmak için Yeşim’i evine yollar.

Ancak Sıtkı’nın evinde Yeşim’i büyük bir sürpriz beklemektedir! Mahkeme günü gelip çatar. Toprak için özgürlüğe giden tek yol, Sıtkı’nın ifadesini kabul etmekten geçer. Toprak bebeği için, onurunu ve Çınar’ı kaybetmeyi göze alabilecek midir?

Etiketler
Yorumlar

1 Yorum Yapılmış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar