Kurukafa Ayakkabı Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 11 Ocak 2013

Bu Yıl Kuru Kafa Desenli Uzun Topuklu Ayakkabılar Çok Moda!

Kadınlar için ayakkabı bir tutkudur. Her kadının alışverişe gitmeden dahi aklında görmek istediği ilk şeylerin başında gelir ve yeni sezon ve trend olan ayakkabıları yakından görmek ister. Her kıyafete uygun farklı renk ve modellerlerdeki ayakkabılara sahip olmak istediği kendilerini durduramadıkları konuların başında geliyor.

Geçmiş yıllara göre alternatifler ve çeşitler oldukça fazla. Farklı tarzları bulma konusunda hiç sıkıntı yaşamıyorlar çünkü online siteler üzerinden de yeniliklerle birlikte markaların satışa sundukları tüm modellere ulaşabiliyorlar. İnovasyon – yenilik akımı içerisinde ayakkabılar da girmiş durumda.

Tasarımlar görenleri şaşkına düşerek ölçüde farklı. Bunlardan biri de uzun topuklu kuru kafa desenli ayakkabılar. Rengarenk uygulamalar ilk karşılaşacağınız türler.

Ayakkabının tabanına farklı ebatlarda kuru kafa desenlerinin yer alması görenlerin dikkatini çekecek tarzdan. Aynı tasarımı ayakkabının tamamına uyarlanan modellerin yanında sadece topuğuna konulanları da var. Ben iddialıyım ve girdiğim ortamda şıklığımda göz kamaştıracağım diyenlerdenseniz bu modaya ayak uydurmalısınız.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar