Küllü Saç Renkleri ve Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 17 Eylül 2012

Popüler saç renkleri arasında yer alan küllü saç renklerini sizler için derledik. Küllü saç renkleri kimlere yakışır? Küllü saçlar, renkleri ve modelleri, küllü sarı saç modelleri, küllü sarı saç renkleri yazımızın devamında…

Küllü Saç Renkleri

Son zamanlarda bir çok ünlünün tercihi arasında yer alan küllü saç renkleri, özellikle buğday tene sahip hanımlar için oldukça ideal. Ayrıca küllü kumral saç renkleride bir çok kişinin tercihi arasında yer alıyor.

Küllü saç rengine karar vermeden önce, ne kadar bir süre kullanacağınızı iyi hesaplamanız gerekiyor. Özellikle de küllü kumral saç renkleri koyu olduğu için değişimi zor olabilir. Açık küllü kumral renkleri daha çabuk değiştirilebilir ama yinede bu durumu iyi hesap etmelisiniz.

Küllü hassas bir renk olduğu için kuaförde boyatmanız sizin için daha uygun olabilir. Evde de boyayabilirsiniz ama yanlış bir hatanızda saçlarınız yeşile dönebilir. Ama yok denemek istiyorum diyorsanız, piyasada bir çok markanın küllü açık kumral, sarı küllü, kestane küllü kızıl, koyu küllü sarı gibi bir çok çeşitte hazır boyaları var. Her boyadada kullanma talimatı var bunları iyice okuyup anlarsanız küllü renkleri yakalama şansınız var.

Şimdi buyrun hep birlikte sizin için derlediğimiz küllü saç renkleri ve modellerine şöyle bir göz atalım…

FOTO GALERİ – Küllü Saç Renkleri ve Modelleri

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar