Küçük Bütçeli Ekonomik Dekorasyon Fikirleri

Yazar: sanalzade Tarih: 23 Temmuz 2013

Dekorasyon her ne kadar büyük bütçeler gerektiriyor gibi görünsede küçük dokonuşlarla bu işi daha ucuza maletmek mümkün. İhtiyacınız olan sadece parlak bir kaç fikir ve hemen ardından işe koyulmak.

Ekonomik Dekorasyon Fikirleri

İşe ilk önce eski mobilyalarınıza yeni soluk getirmekle başlayın…

Örneğin, koltuklarınızı yenilemek yerine dış yüzlerini değiştirebilirsiniz. Hoşunuza giden evinize renk katacağını düşündüğünüz kumaşları döşemecilere götürüp koltuklarınızı ekonomik bir şekilde yenileyebilirsiniz. Rengarenk çift renkli koltuklarınızın olduğunu hayel edin ne kadar hoş olurdu öyle değil mi?

renkli koltuklar

Hemen ardından küçük aksesuarlar ile evinizde odak noktaları oluşturmaya başlayın. Örneğin, yemek masanızın üzerine bir kaç küçük aksesuar ekleyerek ortamın havasını anında değiştirebilirsiniz. Klasik, vintage veya pop art aksesuarlar bu iş için biçilmiş kaftandır.

masa üstü aksesuarlar

Yine aynı şekilde yatak odasını yenilemek yerine cep yakmayacak şekilde yatak başını kumaşlarla kaplatabilirsiniz. Yanı sıra duvar renklerini değiştirip yeni bir oda görünümü vermek son derece mantıklı.

yatak başı

Yeni şifonyer, dolap aynaları, boy aynaları ve sehpalar satın almak yerine onları desenlerle zenginleştirebilirsiniz. İster hazır satılan sticker’lar kullanın ister cam boyası küçük dokunuşlarla onlarıda yeni bir görünüme kavuşturmak mümkün.

kır evi dekorasyonu

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar