Koton Mont Modelleri 2013

Yazar: sanalzade Tarih: 8 Kasım 2012

Havalar iyice soğumaya başladı, malum artık kış alışverişine çıkmak gerek. Bu yazımda sizlere koton markasına ait farklı renk ve tasarımlarda mont modellerini göstermek istiyorum. Genç, dinamik ve sportif görünmek isteyen hanımların mutlaka göz atmasını tavsiye ediyorum.

Koton Mont Modelleri

Kış alışverişi konusunda sizlere marka ayrımı yapmadan, hoşuma giden kıyafetleri, aksesuarları vb. giyim modellerini göstermeye, öneri ve tavsiyelerde bulunmaya çalışıyorum. Yukarıda da belirttiğim gibi kış aylarında olmazsa olmazlarımız montlar ve kabanlar.

Dünyanın en çok tanınan Türk giyim markası Koton’da (koton.com.tr) çok hoş mont modelleri var. Özellikle kış mevsiminin trendi olan kısa ve deri mont modelleri çok hoşuma gitti. Yine aynı şekilde, iç kısımları pamuk ve yünlü olan modellerde pek hoş görünüyor. Uzun modelleri pek sevmiyorum ama onlarda pek fena değil :) ama bu yıl sokaklarda kısa modelleri pek sık göreceğiz gibi geliyor bana.

Ek olarak Koton’da parlak görünümlü, tüylü, peplum ve hatta dantel mont modelleri dahi var. Lafı fazla uzatmadan, şık tasarımların yer aldığı Koton Mont Modellerine foto galeriden şöyle bir göz atalım…

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar