Kot Ceketler Nasıl Giyilir?

Yazar: sanalzade Tarih: 15 Mart 2014

Kot ceketler nasıl giyilir? hangi kıyafetlerle uyum sağlar? stil önerilerine göz atın şıklığınıza şıklık katın.

Bahar geldi çattı, artık daha hafif tamamlayıcı parçaları gardroplardan çıkarmanın vakti geldi. Gerçi son bir kaç yıldır kışı tam anlamıyla yaşadığımız söylenemez ama palto ve kabanlara elveda demeye başladığımız günler içine girdiğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz.

İşte baharın o hafif tamamlayıcı parçalarından biride hemen her tarz ve stille uyum sağlayan kot ceketler. Üstelik, bu klasik ama vazgeçilmez parçayı kombinlemesi de çok kolay. İster elbiselerle, ister eteklerle, ister deri parçalarla kısaca kot ceketleri giymenin bin bir türlü yolu var.

Gelin şimdi ilham alınabilecek kot ceketli sokak stillerine göz atalım. Bakalım moda severler bu ceketleri nasıl giyip poz vermişler inceleyelim.

kot ceketler nasıl giyilir

Kalem eteklerin üzerine giyilen kısa kesim kot ceketler sportif bir şıklık sağlıyor. Özellikle de desenli olanlar. Bu arada ceketleri omza atma trendi son gaz devam ediyor.

kot ceketler nasıl giyilir

Kot ceketleri kot pantolonlarınızla birlikte giyerken beyaz gömlek ya da beyaz tişörtleri tercih etmeniz şıklığınızı arttıracaktır. Ceketin kollarını da dışa doğru katlamakta diğer ince bir ayrıntı.

kot ceketler nasıl giyilir

Maxi elbise veya eteklerle giyilen kot ceketler kombine şıklık kattığı gibi boyun daha uzun görünmesini de sağlar. Özellikle yüksek belli maxi etekler giymeyi seviyorsanız kot ceket giymeyi eksik etmeyin. Anı şekilde midi eteklerle de giyebilirsiniz.

kot ceketler nasıl giyilir

Farkı olmayı seviyorsanız, militer tarzda kamuflaj desenli veya haki ve tonlarındaki pantolonlarınızı kot ceketlerinizle tamamlayabilirsiniz.

kot ceketler nasıl giyilir

Pastel tonlardaki pantolon, kazak yada gömleklerinizi kot ceketlerle tamamlamayıda değerlendirmeye alabilirsiniz.

kot ceketler nasıl giyilir

Tıpkı maxi parçalarda olduğu gibi diz altı pileli eteklerlede kot ceketleri giymek iyi seçimlerden biridir.

kot ceketler nasıl giyilir

Kot ceketler, etnik desenli, çiçekli, leopar yada geometrik deseni olan kıyafetlerle de giyilebilir.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar